Neler Yeni

STEAME GELEN ZAMLAR SONRASI XBOX GAME PASS AİLE PAYLAŞIMI

freygasm

80+ Gold
10yıllık steam kullanıcısıyım bilinen ve arkadaşlarla oynanabilecek 500e yakın oyunum var fakat bu zamlardan sonra steamden oyun almak nusrette et yemek gibi oldu. Uzun bi süre yetecek kadar oyunum olsa da güncel oyunları alabileceğimi düşünmüyorum bu büyük bi çoğunlukta da böyle olacak sanırım. Xbox game pass kalemiz daha yıkılmamışken arkadaşlarımla xbox aile paylaşımlı olarak kullanmaya başladık 43ay game passimiz var totalde. Siz de katılıp uzun bi süre oyun kıtlığından uzak kalmak isterseniz bana ulaşabilirsiniz(Evet kendi saveleriniz kendi hesabınız üzerinde bir üyelik olacak.)

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
10yıllık steam kullanıcısıyım bilinen ve arkadaşlarla oynanabilecek 500e yakın oyunum var fakat bu zamlardan sonra steamden oyun almak nusrette et yemek gibi oldu. Uzun bi süre yetecek kadar oyunum olsa da güncel oyunları alabileceğimi düşünmüyorum bu büyük bi çoğunlukta da böyle olacak sanırım. Xbox game pass kalemiz daha yıkılmamışken arkadaşlarımla xbox aile paylaşımlı olarak kullanmaya başladık 43ay game passimiz var totalde. Siz de katılıp uzun bi süre oyun kıtlığından uzak kalmak isterseniz bana ulaşabilirsiniz(Evet kendi saveleriniz kendi hesabınız üzerinde bir üyelik olacak.)
Nasıl oluyor muhabbeti hocam ücreti vs tam olarak ?

En İyi Cevap
3
36 ay üstü üyelik oluyor mu?

freygasm

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Steam aile paylaşımı düşünün, ekstra olarak da ben oyundayken sen de oyuna girebiliyorsun veya birlikte oyun oynayabiliyoruz kendi hesabında kendi savelerin ile ilerleyebiliyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

36 ay üstü üyelik oluyor mu?
36aymuhabbetinin üstüne 7 ay uzatma eklenebiliyo ultimate ile
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nasıl oluyor muhabbeti hocam ücreti vs tam olarak ?
Kaç ay alacağınıza göre cüzi bi miktar ayarlarız özelden yazarsanız

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,871
Üyeler
152,352
Son üye
CambazTurk
Top Bottom