Neler Yeni

steamunlocked.net virüs müdür

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Selim Ege Aydemir
steamunlocked.net den oyun indirilir mi virüslü müdür?
Mesaj otomatik birleştirildi:

steamunlockedçnet den korsan oyun indirsem virüs yer miyim

Shourd

80+ Silver
steamunlocked.net den oyun indirilir mi virüslü müdür?

steamunlockedçnet den korsan oyun indirsem virüs yer miyim
siteyi ilk defa duydum al buda virüstotal sonuçları sadece libnkinin

Shourd

80+ Silver
almak için değil gwnellikle daha almadım pc
o zaman kusura bakma veya bak umarım pcne virüs girer biliyorum tr ekonomsii oyunların çoğu pahalı ama ben hayatım boyunca daha mc hariç hiç bi oyunu korsan kulanamdım hep indirim bekledim indirim yakaladım paramın yetmediği oyunları ya oynamadım yada game pass yüklemeyi düşündüm bana kalırsa bi oyun fiyatı 1000tlyi geçmiyor ve indiriyorsanız bu yaptığınız hırsızlıktır 1000tl altı oyunlar genelde indirimle güzel fiyata geliyor

o zaman kusura bakma veya bak umarım pcne virüs girer biliyorum tr ekonomsii oyunların çoğu pahalı ama ben hayatım boyunca daha mc hariç hiç bi oyunu korsan kulanamdım hep indirim bekledim indirim yakaladım paramın yetmediği oyunları ya oynamadım yada game pass yüklemeyi düşündüm bana kalırsa bi oyun fiyatı 1000tlyi geçmiyor ve indiriyorsanız bu yaptığınız hırsızlıktır 1000tl altı oyunlar genelde indirimle güzel fiyata geliyor
neden güldünüz söyleyin bizde gülelim @Kerem gök

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Selim Ege Aydemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

neden güldünüz söyleyin bizde gülelim @Kerem gök
gta 6 ya oynadıpınız kadar ödeyeceksiniz diye bir şey getirmeyi düşünüyorlar o zamanda öyle dersiniz umarım

Shourd

80+ Silver

zindan0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
burak şahin
İlgilendiği Kategoriler
pc parçaları toplama pc
Discord
zindan
nerden korsan indirilir en iyi
korsan oyun indirirken risk alırsın çok fazla tabi ama ortalama bir anti virüs programın varsa sorun çıkmaz site olarak şimdiye kadar hep indirdiğim yer oyun indir vip sitesi adını yazarsan çıkar

Tokia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ahmet Şahin
Virüs yok güvenle indirebilirsiniz.
Fakat yüklemeler bilerek yavaşlatıyor. Daha hızlı yüklemek için para istiyorlar. Gelirleri bu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
174
İsim
Kadir
Ben hesap alma taraftarıyım.Tekrar tekrar oynamayacağınız hikayeli oyun yoksa çok çok ucuza oynayabiliyorsunuz.

Shourd

80+ Silver
hocam peki sizce ezglobal alınır mı
güzel şaka .d neyse tamam ahlak bekçilği yapmicağım pahalı oyunlar için fitgirl bakabilirsiniz devamını anlatmiyim siz araştırın sizin seçiminiz en azından rica ediyorum pahalı oyunlarda kulanın

Top Bottom