Neler Yeni

SteelSeries Arctis 7+

sencan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali

SteelSeries Arctis 7+ almayı düşünüyorum fakat anakartım da bluetooth özelliği yok. USB Bluetooth adaptörleri veya PCIe kartları mı kullanmalıyım. Ses gecikmesi olmayacak ve daha sağlıklı kullanabileceğim bu tarz ürünler önerebilir misiniz?​

Zarokan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Umut Barışık
Selamlar, bu modelin bende wireless ürünü var eğer yanlısım yoksa zaten 7 modeli wireless olarak geçiyor. Kutu içinde zaten doungle var usb girişi ile kasaya bağlıyorsun, kulaklıkta doungle ı görüp otomatik olarak bağlanıyor. Yanlısım varsa düzelt lütfen.

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
yunusemre
Selamlar, bu modelin bende wireless ürünü var eğer yanlısım yoksa zaten 7 modeli wireless olarak geçiyor. Kutu içinde zaten doungle var usb girişi ile kasaya bağlıyorsun, kulaklıkta doungle ı görüp otomatik olarak bağlanıyor. Yanlısım varsa düzelt lütfen.
yok hocam dogru :D

sencan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben farklı ve saçma düşünmüşüm hocam çok sağol :D <3

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,781
Üyeler
157,982
Son üye
Alkımm
Top Bottom