Neler Yeni

STEELSERIES Arctis Nova Pro 5.497₺

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Birkan Öztürk
Mediamarkta iade işleri falan nasıl oluyor biliyor musunuz acaba sorun yapıyorlar mı? Merak ettim pubg ve r6 için kulaklık ve ses kartı arıyordumda şimdi 2si bir arada var bi alasım geldi beğenmezsem falan sorunda olsun istemiyorum.
Kusura bakmayın hiç bilgim yok açıkçası hocam. Fakat kulaklıkta iade hijyen durumundan ötürü almazlar.

warstr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Efe
Kusura bakmayın hiç bilgim yok açıkçası hocam. Fakat kulaklıkta iade hijyen durumundan ötürü almazlar.
Amazonu sırf bu yüzden seviyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son 1 yıldada düştüğü fiyatlar arasında çok fark yok pek indirime girende bişey değil galiba fena alasım geldi

EmrCPR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
708
İsim
Emre
Kablolusu 3-4 kat daha iyi kablosuz modelinden. Düşünürseniz kaçırmayın.
Hocam bunun kablosuzu 14K kablo bu kadar fark ediyor mu tavsiye eder misiniz ? Kablolu kablosuz bi sıkıntım yok kablo daha iyi diyorsanız alınır mı ve 2 tane alsam sonrada diğerini 2.elde satabilir miyim ?

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,297
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Hocam bunun kablosuzu 14K kablo bu kadar fark ediyor mu tavsiye eder misiniz ? Kablolu kablosuz bi sıkıntım yok kablo daha iyi diyorsanız alınır mı ve 2 tane alsam sonrada diğerini 2.elde satabilir miyim ?
Kablo iyidir, kalitesi daha iyi.

2. Elde bilmiyorum bu fiyatları vermiyor genelde insanlar cloud 3 geçiyorlar 2k 1k bakıyor.

Ama ürün baya kaliteli.

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Birkan Öztürk
Hocam satma konusunda bir şey diyemem insanlarda kablo hastalığı var. Alıp ömürlük kullanacaksan kesin al pişman olmazsınn fakat satmaya gelince bence satamazsın çünkü almak isteyenler ölü fiyata alıp "la gardaş bu fiyata kablosuz kulaklık var la cart curt" tarzı yorumlar yapacaklar.

EmrCPR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
708
İsim
Emre
Kablo iyidir, kalitesi daha iyi.

2. Elde bilmiyorum bu fiyatları vermiyor genelde insanlar cloud 3 geçiyorlar 2k 1k bakıyor.

Ama ürün baya kaliteli.
Teşekkürler hocam. Ss 1 ve 3 var şu anda SS premium serisine geçmek istiyorum. Bir tane sipariş geçeceğim muhtemelen.
Hocam satma konusunda bir şey diyemem insanlarda kablo hastalığı var. Alıp ömürlük kullanacaksan kesin al pişman olmazsınn fakat satmaya gelince bence satamazsın çünkü almak isteyenler ölü fiyata alıp "la gardaş bu fiyata kablosuz kulaklık var la cart curt" tarzı yorumlar yapacaklar.
Teşekkür ederim hocam. Alacağım benim kablo ile ilgili bi durumum kablosuzu 14K bu kulaklığın 14 K vereceğime 6K buna verip üstüne ekipman alırım daha mantıklı

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,297
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Teşekkürler hocam. Ss 1 ve 3 var şu anda SS premium serisine geçmek istiyorum. Bir tane sipariş geçeceğim muhtemelen.

Teşekkür ederim hocam. Alacağım benim kablo ile ilgili bi durumum kablosuzu 14K bu kulaklığın 14 K vereceğime 6K buna verip üstüne ekipman alırım daha mantıklı
kablosuz kullanmak istersen
1724514663869.png

Şöyle bluetooth modüller falan olabilir. Kalitelilieri var, youtube dan müzük dinlerken çok bi kayıp yaşamadan dinlersin :D

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,297
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mehmet Ali UKŞUL
Mediamarkta iade işleri falan nasıl oluyor biliyor musunuz acaba sorun yapıyorlar mı? Merak ettim pubg ve r6 için kulaklık ve ses kartı arıyordumda şimdi 2si bir arada var bi alasım geldi beğenmezsem falan sorunda olsun istemiyorum.
internetten sipariş ver mağazadan alırsan iade hakkın yok.

Nuke44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Ata
Bu modelin yanında Xbox ibaresi var acaba model olarak farklı mı normal pro'dan ?

warstr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Efe

Nuke44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88