Neler Yeni

SteelSeries Arctis Prime kulaklık aldım sorun yaşıyorum

ZeyNn7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Umut Zamur
SteelSeries Arctis Prime kulaklık aldım 1 hafta oldu kulaklık güzel fakat Discord'da arkadaşlarla konuşurken sesimin kötü geldiğini sölediler ne kadar ayar yaptım boş araştırdım bir şey bulamadım yardımcı olabilecek var mı sesim karşı tarafa kötü gidiyormuş önceki dandik kulaklığımın micinin daha iyi olduğunu söylüyorlar o kadar para verdim bu kadar kötü olmaması lazım aslında bilgisi olan var mı yardım edebilecek.

Kulaklık bu.

Elein

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Emre
SteelSeries Arctis Prime kulaklık aldım 1 hafta oldu kulaklık güzel fakat Discord'da arkadaşlarla konuşurken sesimin kötü geldiğini sölediler ne kadar ayar yaptım boş araştırdım bir şey bulamadım yardımcı olabilecek var mı sesim karşı tarafa kötü gidiyormuş önceki dandik kulaklığımın micinin daha iyi olduğunu söylüyorlar o kadar para verdim bu kadar kötü olmaması lazım aslında bilgisi olan var mı yardım edebilecek.

Kulaklık bu.
Steelseries ve HyperX in kulaklık mikrofonları genel olarak leş gibi neden böyle yapıyorlar bilmiyorum.İnternetten kendi kulaklık modelinizin mikrofon test videosu ile kendi mikrofonunuzdan gelen sesi karşılaştırın.Eğer bir sorun var ise iade edersiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
alper türkel
ses kalitesi çok iyi ama mikrofon sorunu yaşadım iade ettim qp bilişimde test ettik mağzada yeni üründe bile sorun cıktı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,646
Üyeler
156,509
Son üye
Acmm
Top Bottom