Neler Yeni

Öneri Steelseries Prime mı Prime Plus mı Almalıyım?

Aleeyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Ali sancak
Yılbaşında 430 liraya düştüğünde almıştım. Scroll off road kamyonet gibi ses yapıyor :)
Deathadder Essential vardı ondan önce scroll u kronik arızalıymış elimde kalmıştı.
Hocam valla orta yuvarlak tuş hariç hepsi aşırı gürültülü. Önceki mouseum rampage bile bu kadar sesli değildi. O yönünü beğenmedim farenin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Tayfun Balım
Hocam valla orta yuvarlak tuş hariç hepsi aşırı gürültülü. Önceki mouseum rampage bile bu kadar sesli değildi. O yönünü beğenmedim farenin.
Herşeye rağmen bütçesindeki en mouse olabilir.
Diğer ekipmanlarım razer mouse u da tekrar razera geçip tek yazılımdan kontrol etmek isterim. Bu sefer de bütçeyi aşıyor. Teknolojinin sonu yok. Ne almaya niyetlensem 3 koy şunu al 5 daha koy şunu al muhabbetine dönüyor.

Aleeyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Ali sancak
Herşeye rağmen bütçesindeki en mouse olabilir.
Diğer ekipmanlarım razer mouse u da tekrar razera geçip tek yazılımdan kontrol etmek isterim. Bu sefer de bütçeyi aşıyor. Teknolojinin sonu yok. Ne almaya niyetlensem 3 koy şunu al 5 daha koy şunu al muhabbetine dönüyor.
Aynen hocam gürültüsü dışında memnunum çok iyi fare. Elimede tam oturdu aşırı rahat. Bence Prime alabilirsin ben aldığımda trendyolda 560 liraydı ama kargoyla 602ye geliyordu. Mediamarkta gidip aldım 599'a.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,151
Üyeler
141,249
Son üye
RossaRacer
Top Bottom