Neler Yeni

SteelSeries Prime+ Plus alınır mı?

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,239
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Daha çok rahatsız etmek istemiyorum ama sırf o cızırtı için prime+ tan vazgeçip prime almak mantıklı mı sence ?
Alttaki ekranı kullanırım ve sensör biraz daha kaliteli olsun derseniz Plus modelini alın ben alttaki ekrana eternal fire logosu koydum kullanmadığım için

AnY_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Alptuğ Kocabaş
Alttaki ekranı kullanırım ve sensör biraz daha kaliteli olsun derseniz Plus modelini alın ben alttaki ekrana eternal fire logosu koydum kullanmadığım için
Teşekkürler yardımcı olduğunuz için

bydurmaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
doğukan durmaz
Bence

Teşekkürler ama daha önceden çok araştırdım. Beni cezbeden kısmı zaten prime+ da bulunan ekran ve 2. sensör o yüzden prime+ almayı düşünüyordum önerin için teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam zaten Trendyol'dan bakınca prime ile prime+ arasında 30tl gibi komik bir sayı var. 30tl nin içinde 2. sensör olduğu için tercih edeceğim ve ekran da promosyonu gibi oluyor bu durumda. Ama bazı kullanıcılar ekrandan cızırtı falan geliyor demiş ve ürünün orijinal olmamasından korkuyorum. Prime+ ın hiç alıcısı yok gibi gözüküyor ve diğer siteler de trendyol fiyatının iki katına satıyor. Siz nereden aldınız, Trendyoldan alınır mı ? Ayrıca malzeme kalitesi nasıl belirtirsen sevinirim ( Bu konularda biraz takıntılı hale gelebiliyorum. Başınızı ağrıttıysam affola )
Hocam prime plus alınır mı bende düşünüyorum

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,239
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,239
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto

bydurmaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
doğukan durmaz
Konu benim zaten hocam üstteki mesajlarda kullanım deneyimlerimi de aktardım, içinize yatarsa alın kaliteli bir mouse.
1000 tl ye kadar daha iyi dediğin bçr mouse var mı hocam bide mouse dan ses falan çıkıyor mu cızırtı vs

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,585
İsim
.
Arkadaşlar Trendyol indirim kodum ile 500TL'ye geliyor, şu an Gamepower icarus kullanıyorum sizce alınır mı? Kullanan var mı?
Alıntıyı görüntüle
Çok büyük hocam bu mouse bilgin olsun ben almadım şahsen

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,239
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
1000 tl ye kadar daha iyi dediğin bçr mouse var mı hocam bide mouse dan ses falan çıkıyor mu cızırtı vs
Cızırtı çıkıyor çünkü altında ekran var, cızırtı çıkmasın dersen düz Steelseries Prime alabilirsin

Çok büyük hocam bu mouse bilgin olsun ben almadım şahsen
Gayet boyu ideal hocam sizin eliniz küçük sanırım

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,585
İsim
.
Cızırtı çıkıyor çünkü altında ekran var, cızırtı çıkmasın dersen düz Steelseries Prime alabilirsin

Gayet boyu ideal hocam sizin eliniz küçük sanırım
Büyük hocam bende şuan razer cobra var normal olanı o

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,239
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Büyük hocam bende şuan razer cobra var normal olanı o
ben gamepower icarustan geçtim buna geçince küçük bile geldi yani, çok mouse kullandım bu bence ideal ne büyük ne küçük mini versiyonu da vardı sanırım bu mousenin

Top Bottom