Neler Yeni

Steelseries Rİval 110 Deneyimim

COVID_19

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Furkan Aykut Yönder
Merhaba, 22.06.2018 tarihinde almış olduğum Rival 110 mouseu yaklaşık bir sene kullandıktan sonra orta tekerlek tuşundan gıcırdama seslerinin gelmeye başladığını duydum. Tozlanmıştır diyerek içerisini üfledim her tarafını sildim ama yine de geçmedi. Ürünü hemen teknik servis olan TEKLOS/DESPEC'e gönderdim. Bana 1 hafta içerisinde sıfır ürün gönderdiler. Daha sonra bu ürünü kullanmaya başladım ve yine sorunla karşılaştım bu seferki ses ise tekerleğin sürtünme sesiydi. Ürünlerimi kullanırken aşırı titiz kullanan birisiyimdir ve evden çıkmadım bu süre zarfında sürekli ev ortamında kullandım. Bu durumdan yine rahatsız oldum ve yine gönderdim ürünü. Bana 1 hafta içerisinde tekrar sıfır ürün gönderdiler. Sıfır ürün olup olmadığını ürünlerin kutularında yer alan seri numaralarının fotoğraflarını çekip karşılaştırma yaparak anlıyorum. Tamam dedim bu sefer oldu dedim. Bugün ürünü mükemmel bir hevesle açtım ve orta tuşunu aşağıya doğru kaydırdım. Ne oldu biliyor musunuz? Orta tekerleği her aşağı doğru hareket ettirdiğimde sağ klik tuşu havaya doğru kalkıyor ve inanılmaz bir sürtünme sesi geliyor bir de orta tuş sağ tarafa doğru kaymış durumda. Bu ürün sıfır yani. Anlamıyorum gerçekten. Benim gibi bu kadar çok sorunla karşılaşan oldu mu 100 TL üstü bir mouseda gerçekten merak ediyorum. Ürünün faturasını açıklamaya ekleyeceğim. En sonunda bugün aklıma bana defolu ürün gönderiyorlar düşüncesi oldu ama herhalde böyle bir şey yapmazlar diyerek kendimi avutuyorum. Pazartesi günü ürünü tekrar göndereceğim 3.kez sorunun yazılı olduğu kağıda para iadesi talebinde bulunacağım bu sefer ne olacak merak eden olursa buraya yazarım. :(

Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
lara croft
Benim Rival 110'da da sağ tık basılıyken tekerleği kaydırınca sağ tıka sürtüyor. Basılı değilken sorun yok ama.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
927,745
Üyeler
145,030
Son üye
xrayder555123
Top Bottom