Neler Yeni

SteelSeries Rival 3 Kullananlar Bakabilir mi?

ulaslan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ulaş Aslan
Ayın ürünlerinden almış olduğum Rival 3 elime ulaştı. Sorunu yazıya dökmesi zor ama fotoğrafta belirtmiş olduğum kısımda adeta click tuşu varmış gibi dokununca ses geliyor. Macro tuşlarının hemen alt tarafı. Diğer tarafta böyle bir şey yok. Büyük ihtimalle iade edeceğim ama iade etmeden önce konu açmak istedim. Bu mouse'u kullanan ve mouse'unda böyle bir sorun yaşayan var mı? Büyük bir sorun değil ama biraz rahatsız ediyor açıkçası.

1231231.png

Techno08

80+ Gold
Ben kullanıyorum hocam denedim ama bende öyle bir ses gelmiyor problem yok Benimkinde 2 senedir kullanıyorum.

ulaslan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ulaş Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben kullanıyorum hocam denedim ama bende öyle bir ses gelmiyor problem yok Benimkinde 2 senedir kullanıyorum.
anladım hocam. belki normaldir ben kafaya takıyorum diye düşündüm ama gerçekten rahatsız edici. iadesini yapacağım o halde

EXELANS23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Yusuf Çinar
Hocam bende kullanıyorum ama dediğiniz gibi bir problemim yok

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Riva3 malzeme kalitesi kötü. Sağından solundan ya da tuşundan bir yerleri mutlaka ya esner ya gıcırdar.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Taş gibi 0 ses 0 sıkıntı. Sorun sende iade oluştur

ulaslan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ulaş Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bende kullanıyorum ama dediğiniz gibi bir problemim yok
Taş gibi 0 ses 0 sıkıntı. Sorun sende iade oluştur
evet benimkinde sorunmuş. iade edeceğim sağolun. Zaten çok beğenmedim, çok kalas duruyor. daha küçük bir şey almayı düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Riva3 malzeme kalitesi kötü. Sağından solundan ya da tuşundan bir yerleri mutlaka ya esner ya gıcırdar.
evet hocam sorun tam olarak böyle

sczophren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mustafa
merhaba, benım üründede bahsettıgınız durum yok. sizin ürün kaynaklı olabilir.

Borders

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Ne desem boş
Aynı sorun bende de var. Biraz bastırınca çıt çıt ses geliyor. Malzemeden kaynaklı sanırım.

Ekleme: Şu an gelmiyor. Yerine oturdu galiba. :ROFLMAO:

Son düzenleme:

Mirza3421

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Mirza Demir
Ayın ürünlerinden almış olduğum Rival 3 elime ulaştı. Sorunu yazıya dökmesi zor ama fotoğrafta belirtmiş olduğum kısımda adeta click tuşu varmış gibi dokununca ses geliyor. Macro tuşlarının hemen alt tarafı. Diğer tarafta böyle bir şey yok. Büyük ihtimalle iade edeceğim ama iade etmeden önce konu açmak istedim. Bu mouse'u kullanan ve mouse'unda böyle bir sorun yaşayan var mı? Büyük bir sorun değil ama biraz rahatsız ediyor açıkçası.

Alıntıyı görüntüle
Ben 1.5 seneye yakın kullandım. Böyle bir problem yaşamadım. İade edebiliyorsan et bence.

Alıntıyı görüntüle
Bende tekerlek oynuyordu biraz

Can...

80+ Platinum

Alıntıyı görüntüle
Bende de yok

ulaslan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ulaş Aslan
Aynı sorun bende de var. Biraz bastırınca çıt çıt ses geliyor. Malzemeden kaynaklı sanırım.

Ekleme: Şu an gelmiyor. Yerine oturdu galiba. :ROFLMAO:
Ben 1.5 seneye yakın kullandım. Böyle bir problem yaşamadım. İade edebiliyorsan et bence.

Bende tekerlek oynuyordu biraz
yeni gördüm kusura bakmayın. biraz kullandıkça bendede yerine oturdu gibi oldu ama yine de iade ettim. Pek beğenmedim biraz kalas duruyordu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,600
Üyeler
154,959
Son üye
suspectjk
Top Bottom