Neler Yeni

STOK Bitti. PCHocası 17.999TL 3070 sistem

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Mert Demir
Bu pcyi 6 ay önce 15bine almıştım bunu satıp bunu almak mantıklı mı
Tabikide değil satana kadar stok biter zaten üstelik sattığınız fiyattan faha fazla para koyarsınız acıkcası bilmediğinizi varsayıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu pcyi 6 ay önce 15bine almıştım bunu satıp bunu almak mantıklı mı
iste ben bu yüzden kızıyorum sistem çıkartan insanlara dolar dolar diyorlar tamam etkili ama daha önce çıkardıkları sistemden daha iyi sistem çıkartıp üstelik daha ucuza insanlar alıyor sonra böyle oluyor ama ben bunu sizin sistem için demedim genel olarak söyledim sistemizde sıkıntı yok

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Nerde kullanacağına bağlı
Ya usta biz yaz tatiline yazlığa gidiyoruz ve 1.5 Ay falan orda kalıyoruz ben zaten yaz aylarından başka zamanlarda çok oyun oynamıyorum ama bu sistemi alacağım galiba ya, bir şekilde taşırız ya da abim Ankara'da işi olduğu için kendi arabasıyla erkenden dönüyor onla dönerim belki. Şu an bu sistemi alacağım gibi gözüküyor, stok da varmış yakındaki mağazada. Bu fiyata laptop alsam 4-5 seneye çöp olacak zaten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Mert Demir
Ya usta biz yaz tatiline yazlığa gidiyoruz ve 1.5 Ay falan orda kalıyoruz ben zaten yaz aylarından başka zamanlarda çok oyun oynamıyorum ama bu sistemi alacağım galiba ya, bir şekilde taşırız ya da abim Ankara'da işi olduğu için kendi arabasıyla erkenden dönüyor onla dönerim belki.
Öyle taşıma imkanın varsa bunu al laptop hem daha pahalı oluyor hemde bu sistemin performansını laptopta yakalamak için baya daha fazla para veriyorsun

Zebellah

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
917
İsim
Mehmet Can Yiğitoğlu
Yarın sabah alacagım kalır mı sizce

Kalmassa yarınki sistemi beklicez artık

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
596
İsim
Mete C. E.
adam geçen sene smokinle yılın sistemini yapmıştı, fiyat kalite performans,
şimdi de dolar artarken deli dehşet sistem yapmış, helal olsun.
tek sıkıntı nete özel stok olmaması.

Zebellah

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
917
İsim
Mehmet Can Yiğitoğlu

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,162
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Helal olsun adam yine iyi sistem yapmış. Umarım ihtiyacı olan insanlar alır.

Marisquex

80+
Sistem yaparsın iyi hoşta neden kalkıp sadece mağazaya özel yaparsın ki. Ya stoğu hem internet hem mağaza diye ayırırsın ya da tüm mağazalarda çıkarırsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Mert Demir
Sistem yaparsın iyi hoşta neden kalkıp sadece mağazaya özel yaparsın ki. Ya stoğu hem internet hem mağaza diye ayırırsın ya da tüm mağazalarda çıkarırsın.
Bu fiyata bir daha yakın zamanda sistem çıkacağını düşünüyorum o yüzden ihtiyacı olan alsın diye yapılmış olabilir sistemin fiyatı sergilediği performansa göre baya iyi her güzel şeyin bir kötü tarafı olur ordan kısmışlar yani bundada

charungns

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Harun Güneş
Tabikide değil satana kadar stok biter zaten üstelik sattığınız fiyattan faha fazla para koyarsınız acıkcası bilmediğinizi varsayıyorum

iste ben bu yüzden kızıyorum sistem çıkartan insanlara dolar dolar diyorlar tamam etkili ama daha önce çıkardıkları sistemden daha iyi sistem çıkartıp üstelik daha ucuza insanlar alıyor sonra böyle oluyor ama ben bunu sizin sistem için demedim genel olarak söyledim sistemizde sıkıntı yok
Dediğini anlamadım daha iyi bir sistem daha uygun fiyata neden almayayım yanlış mı anladım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,683
Üyeler
141,620
Son üye
Emirhanfzl
Top Bottom