Neler Yeni

STOKLAR TÜKENDİ - da-c2-1tb GENCER GAMING SEPET KENDI KENDINE SILINIYOR

agathusia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
MUZAFFER
nasıl gelmemiş kardeşim? Ödeme bilgileri ekranındayım işte kart bilgisi gireceğim ekrandayım ve bi bakıyorsun uyarı ürün fiyatı güncellendi :)
kart bilgilerini girmeye başlamış mıydın? Şuan birisi çıkıp bana ss atsın desin ki bak kardeşim ben tam kredi kartımın tarihi giriyordum sistem gitti. Ben bendeki sistemi ona yollayacağım.

Ozi_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Oğuzhan Yazıcı
Arkadaşlar gencer gaming sitesinin alışveriş alt yapısını büyük alışveriş siteleri ile kıyaslamayın kendi çapında bir işletme, saniyler içinde 200 satış yapabilecek bir alt yapıya sahip değil. Aynı anca satış yapabilecek işlem sayısı düşük olduğundan, 200 stoğun satışı 15 dk yı buluyor, sepete eklenen ödeme ekranına düşenler sonrasında sepeti boş görmesi gayet normal aynı anka kaç kişi almaya çalışıyor. Bu 2. Alışverişim oldu ikisini de ilkini 7-8 bu alışverişimi 11.12 dakika sonra yapabildim.

ViRaNe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mahmut Virane
Tamı tamına 15 defa aynısını yaşadım. 2 defa adres bölümüne geip sepetten sildi geri kalan 13 defa sepete eklendiği gibi sepete git dediğimde sepetiniz boş dendi. saçma sapan işler bi kasa alcaz diye bi saat sepete ekle deyip duryoz 10 defadan birinde ekliyor onuda anında siliyor ne hikmetse.

profx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
profx
1 TB Stoklarımız tükenmiştir. İnsanların akın akın sipariş vermeye çalıştığı, 7000'in üzerinde sepet oluşan bir sistem kampanyasında tabii ki de müşterilerin çoğunun sepetteki ürünü silinecek. Sistemimizin çalışma prensibi şu :

Ürün açıldığı anda dileyen herkes sepete ekleyebilir. (aşağıda güncel sepet adetleri mevcut). Ürünün stoğu müşteri teslimat bilgileri adımına ilerlediğinde rezerveye alınır. Eğer ki stoğu sepete eklediğiniz an rezerveye alırsak aynı anda 20 sekme açıp hepsinden sepete ekleyen insanlar sizin hakkınıza girmiş olacak ve ürünü gereksiz yere rezervde tutmuş olacak.
Ürünü alabilen kişiler sepete ekleyip, ödeme adımına gelebilen ilk 200 kişi. Sistem açıldıktan 2 dk sonra ödemeyi tamamlayamayan kişilerin rezervleri tekrar açılıyor fakat aynı anda ortalama 2-3 bin kişiyle daha o stokları sepete ekleyip almaya çalışıyorsunuz. Sistem sizde sepete eklendi olarak gözüküp sepete gittiğinizde boş olmasının sebebi bu çünkü siz o sistemi başkası sepetine ekleyip ödeme adımına git kısmına tıkladığı saniyede sepetinize eklemiş oluyorsunuz.
Sistem satış adetleri ve raporlar kvkk kapsamını ihlal etmeden de paylaşılacaktır. Böyle bir kampanyayı bu adetlerde duyurup satmamak bahsettiğiniz kadar basit değil. Alamadığınız için üzülmeniz normal fakat bu tarz kampanyalarda bu bir şans meselesi haline geliyor. Alan arkadaşlara hayırlı olsun alamayan arkadaşlara da sonraki sistemlerde şans diliyoruz.

Merhabalar öncelikle kampanya için teşekkürler, ben almayı başaranlardan biriyim ancak tutar kısmında 12.499,13 TL yazıyor, ayrıca 1tb değil 512gb ssd gözüküyor, sanırım sistemde problem oldu, 1tb ssd ile birlikte ürünü talep etmekteyim. 1tb ile birlikte gönderirseniz çok mutlu olurum @GENCERGAMİNG

Eray37

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eray KILIÇ
1 TB Stoklarımız tükenmiştir. İnsanların akın akın sipariş vermeye çalıştığı, 7000'in üzerinde sepet oluşan bir sistem kampanyasında tabii ki de müşterilerin çoğunun sepetteki ürünü silinecek. Sistemimizin çalışma prensibi şu :

Ürün açıldığı anda dileyen herkes sepete ekleyebilir. (aşağıda güncel sepet adetleri mevcut). Ürünün stoğu müşteri teslimat bilgileri adımına ilerlediğinde rezerveye alınır. Eğer ki stoğu sepete eklediğiniz an rezerveye alırsak aynı anda 20 sekme açıp hepsinden sepete ekleyen insanlar sizin hakkınıza girmiş olacak ve ürünü gereksiz yere rezervde tutmuş olacak.
Ürünü alabilen kişiler sepete ekleyip, ödeme adımına gelebilen ilk 200 kişi. Sistem açıldıktan 2 dk sonra ödemeyi tamamlayamayan kişilerin rezervleri tekrar açılıyor fakat aynı anda ortalama 2-3 bin kişiyle daha o stokları sepete ekleyip almaya çalışıyorsunuz. Sistem sizde sepete eklendi olarak gözüküp sepete gittiğinizde boş olmasının sebebi bu çünkü siz o sistemi başkası sepetine ekleyip ödeme adımına git kısmına tıkladığı saniyede sepetinize eklemiş oluyorsunuz.
Sistem satış adetleri ve raporlar kvkk kapsamını ihlal etmeden de paylaşılacaktır. Böyle bir kampanyayı bu adetlerde duyurup satmamak bahsettiğiniz kadar basit değil. Alamadığınız için üzülmeniz normal fakat bu tarz kampanyalarda bu bir şans meselesi haline geliyor. Alan arkadaşlara hayırlı olsun alamayan arkadaşlara da sonraki sistemlerde şans diliyoruz.
Yarın ki 50 adet saat kaçta olucak ?

QilyassoQ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ilyas

Allah herkesten razı olsun alanlar için çok güzel f/p sistem fakat resimdeki gibi 4 defa beni attı alamadım sepet olayını anlatmışsınız ama resimdeki gibi 4 defa başa sardı

Ekler

• adsız2.png
    adsız2.png
    106.7 KB · Hit: 61

GENCERGAMİNG

Firma Yetkilisi
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Gencer Gaming
peki hocam ödeme için 3d kodu gelir onu girerim ödeme onaylanmaz halbuki bütün herşeyi ayarladım buda normalmi? sisteminize lafım yok harika fiyatlı sistem olmuş elinize sağlık
Ödeme kısmında 3.partiye yönlendirilmektesiniz o aşamada stok kontrolü yapmak mümkün değil. Öyle bir durumda sistemde stok olmadığı halde kartınızdan para çekilme ihtimali çok yüksek. O aşamada bir kontrol söz konusu değil.

ardashi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Arda
@GENCERGAMİNG paparayla ödeme oluyor mu? havaleyle ödeme oluyor mu? (kaçıncı soruşum cevap verin lütfen)
Mesaj otomatik birleştirildi:

@GENCERGAMİNG

Ödeme kısmında 3.partiye yönlendirilmektesiniz o aşamada stok kontrolü yapmak mümkün değil. Öyle bir durumda sistemde stok olmadığı halde kartınızdan para çekilme ihtimali çok yüksek. O aşamada bir kontrol söz konusu değil.
f16'mı olalım hocam daha hangi aşamaya gelelim ürünü almak için? 3D kodu giriyorum ve ödeme onaylanmadı diyor benden hızlıların çoğu sepetinden siliniyor bende sepetten silinme vs söz konusu değil.

GENCERGAMİNG

Firma Yetkilisi
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Gencer Gaming
Da-c sistemi almıştım gencergamingden.Nasıl alabildiğimi kısaca anlatayım.Adres bilgileri vs vs önceden kaydetmiştim.Kredi kartı bilgilerini de masaüstüne bi yere yazdım.Ürünü ekleyince direkt kopyala yapıştırla hızlı bi şekilde girdim.Sms geldi yazdım aldım.Epey hızlı yaptım yani kredi kartı vs bilgilerini girmem saniyeler sürdü o şekilde alabilmiştim
Kampanya sayfasında da belirttiğimiz üzere hızlı olmak adına bunlar önemli

madem dönüş yaptınız hocam üyeliğimizi nasıl siliyoruz gencergaming'de göremedim herhangi bir kısım yardımcı olurmusunuz.

Top Bottom