Neler Yeni

Stranger things 4 hakkında ne düşünüyorsunuz

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
En sevdiğim sezon 3. Sezondu. Eleven'e hayrandım. Şimdi Vikings izliyorum o bitince 4. Sezona baslicam. Çok merak ediyorum.

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,506
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760
Son bölümler de yayınlandı. Konuyu güncelleştirelim. Son 3 Bölüm çok iyiydi, ondan önceki bölümler güzeldi ama o kadar değildi

Vuudx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,148
İsim
Yusuf Karakaya
Arkadaşlar öncelikle spoiler a dikkat edelim. İzlemeyen arkadaşlar spoiler yemesin, sadece görüşleri paylaşalım. Ben ilk iki bölümü bitirdim şuanlık fazla bir aksiyon yok yeni yeni başlıyor dizi ama şu anlık eski tadını vermiyor gibi. Sahneler vs güzel ama bilemedim diğer sezonlar daha iyi gibi ama bu şu anlık görüşüm 2 bölümle diziyi yargılamak doğru olmaz. İzleyen varsa yorumları bekliyorum
Eski tadı kesinlikle yok ama güzel sezondu. Sonunu beğenmedim, daha parasını yeriz diye açık uçlu bırakılmış.

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,506
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760
Keşke spoiler vermeseydin, izlemeyenler olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Keşke spoiler vermeseydin, izlemeyenler olabilir
Lütfen sil daha fazla kişi görmesin 🙏

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,506
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
823
İsim
Doğukan
Discord
cr4ck#2046
Fark ettim yanlışlıkla oldu, düzelttim direkt kb
Yok canım ne kusuru söyledim sadece :D

Yani dizi hakkında genel konuşmak gerekirse biraz suyu çıkmaya başladı gibi. Çünkü her sezon ana kötü farklı olsa da sürekli bir geri dönüş, intikam hikayesi anlatılıyor. Bu çok kötü bir şey değil ama böyle daha fazla sezon çıkacaksa belirli bir kesimin sıkılacağını düşünüyorum. (spoiler olabilir! neyse ki son bölümlerde bu kötüleri birbirine bağladılar. Ana beynin, ana kötünün kim olduğunu öğrendik.) Ayrıyeten son sezon doyurucuydu, sadece bazı sahneleri biraz fazla uzattıklarını düşünüyorum.

Son düzenleme:

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,506
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760
Yok canım ne kusuru söyledim sadece :D

Yani dizi hakkında genel konuşmak gerekirse biraz suyu çıkmaya başladı gibi. Çünkü her sezon ana kötü farklı olsa da sürekli bir geri dönüş, intikam hikayesi anlatılıyor. Bu çok kötü bir şey değil ama böyle daha fazla sezon çıkacaksa belirli bir kesimin sıkılacağını düşünüyorum. (spoiler olabilir! neyse ki son bölümlerde bu kötüleri birbirine bağladılar. Ana beynin, ana kötünün kim olduğunu öğrendik.) Ayrıyeten son sezon doyurucuydu, sadece bazı sahneleri biraz fazla uzattıklarını düşünüyorum.
Evet bu sezon hem bazı sahneler hem de bölümler çok uzundu. Ama sevdim ya st izlemeyi özlemişim.

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Normalde Stranger Things'e karşı bir önyargım vardı fakat izledikten sonra çok iyi bir dizi olduğunu gördüm.
Yaklaşık 3 gün sürdü bütün sezonları bitirmem. :D
Son sezonu da bayağı bir beğendim arada tempo düşüşleri oluyordu fakat hızlı bir şekilde topluyor dizi kendini.
Bazı yerlerde sıkıldım fakat bırakmama engel olmadı.
Son bölümün 2 saat 22 dakika olması da biraz Türk dizilerini andırdı bana. :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,647
Üyeler
141,734
Son üye
kunduz
Top Bottom