Neler Yeni

Şu an bilgisayar almayın! (KARA CUMA)

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
961
İsim
Kaira Bilgic
ya artmazsa ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

girer inş :)
dostum ya artmazsa diye beklemenin bir mantığı yok ki ? Ya artarsa o zaman 1 ay içinde neler olacağını bilmiyoruz belki 1 TL artıp 9tl olucak ve kara cumada fiyatlar bu haliyle olucaksa %50 %50 risk gibi ama daha kötüsü aslında bende almak istemiyordum itopyada 4 saatde 400 TL zamlanan kasa gördüm ben xd

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Öyle yapacağım.. Umarım fiyatlar en azından eski fiyatlara döner de güzel bir sistem toplarım.

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Ben de bekleyecektim indirimi. Ama hocam bizde indirimler 50 100tl en fazla o da en fazla genelde olmuyor bile artıp geri iniyor fiyatlar pek mantıklı gelmedi bana beklemek

Furkan Yanık

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
270
İsim
Furkan Yanık
Ben de bekleyecektim indirimi. Ama hocam bizde indirimler 50 100tl en fazla o da en fazla genelde olmuyor bile artıp geri iniyor fiyatlar pek mantıklı gelmedi bana beklemek
doğru dedin ama her parçada 100tl indirime girse yine karlı çıkarsın diye düşünüyorum

Öyle yapacağım.. Umarım fiyatlar en azından eski fiyatlara döner de güzel bir sistem toplarım.
umarım....

SquizzySP

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Fatih Yeşil
Ben bu hafta PC yi alıcam büyük ihtimal, hem hazır babamı da ikna ettim, efsane cuma gelene kadar fikrinden vaz bile geçebilir, efsane cumada da ram ve harddisk alırım artık, mantıklı olur mu?
kanka ben aynı ramimden bir tane daha alacağım

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
doğru dedin ama her parçada 100tl indirime girse yine karlı çıkarsın diye düşünüyorum

umarım....
Belki tamamen toplayacaklarda bir 500tl falan indirim olabilir beklemeye değer mi dolar falan oynar mı 1 ayda bilemedim o riski

Furkan Yanık

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
270
İsim
Furkan Yanık
Belki tamamen toplayacaklarda bir 500tl falan indirim olabilir beklemeye değer mi dolar falan oynar mı 1 ayda bilemedim o riski
dolar oynasa bile yine bu zamanda olduğu fiyata düşer en kötü çok sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum alt üstü 1 ay bekleyeceksin

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Alperen Gül
Kara cuma mantığı ürünü 40-50 TL yükseliyor kara cumaya kadar kara cumada aynı ürün eski fiyatına dönüyor mantık bu Arkidişlir

Furkan Yanık

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
270
İsim
Furkan Yanık
Kara cuma mantığı ürünü 40-50 TL yükseliyor kara cumaya kadar kara cumada aynı ürün eski fiyatına dönüyor mantık bu Arkidişlir
kara cumada o iş öyle olmuyor boşuna yılın o günü özellikle kara cuma değil gerçekten indirim var ki kara cuma diyorlar :D

Deliever

80+ Bronze
up up up

Furkan Yanık

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
270
İsim
Furkan Yanık
Türkiyede Yaşıyorsun Aga Ne Diyon Sen
kardeşim arkadaşım jd 712 yi indirimden 149 TL ye aldı asıl sen ne diyosun indirim yapıyoruz diyorsa yapıyodur o kadar insan incehesapın gaming gecesinden neden ürün alıyor o zaman ? bazı yerler yapıyor genelleme yaparak konuşma ülkenin ekonomisinin çöp olduğunun bende farkındayım fakat doğrular bunlar.

Top Bottom