Neler Yeni

Şu masayı sipariş verdim nasıldır ?

NZXT

80+ Bronze
Linkteki masayı sipariş verdim bugün yorumlarda geç geldiği söyleniyordu, ve sallanma yapar mı acaba ?.

Son düzenleme:

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
"Ürünün ayakları 20 x 40 kalınlığında 0,90 mm kalınlığında profil metalden imal edilmiştir. " yazıyor.
Sallanır diye düşünüyorum.

NZXT

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
"Ürünün ayakları 20 x 40 kalınlığında 0,90 mm kalınlığında profil metalden imal edilmiştir. " yazıyor.
Sallanır diye düşünüyorum.
Çok abartı sallanmadığı sürece benim için çok sorun değil.

RONALDINHO

80+ Silver
Eğer ki olursa sallanma sorununu çift taraflı cırt cırtlı bant ile çözebilirsin

Tümer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Tümer Atlı
Kanka masan gelince konuyu günceller misin bende almayı planlıyorum iyi çıkarsa bende alırım

• Beğen
Reaksiyonlar: NZXT

NZXT

80+ Bronze
Kanka masan gelince konuyu günceller misin bende almayı planlıyorum iyi çıkarsa bende alırım
Konuyu güncelliyorum, elime dün ulaştı masa, hasarsız geldi fakat dışındaki karton delinmiş ve yırtılmıştı bir korkutmadı değil. Masa tam istediğim gibi büyük geldi yüksekliği felan tam oturdu, birde birkaç vida eksik geldi allahtan evimde vardı vida, onları monteledim. Onun dışında kargo biraz sıkıntılı, ben ısrar etmeseydim umursamayacaklardı kargomu büyük ihtimalle.

myworld

80+
Konuyu güncelliyorum, elime dün ulaştı masa, hasarsız geldi fakat dışındaki karton delinmiş ve yırtılmıştı bir korkutmadı değil. Masa tam istediğim gibi büyük geldi yüksekliği felan tam oturdu, birde birkaç vida eksik geldi allahtan evimde vardı vida, onları monteledim. Onun dışında kargo biraz sıkıntılı, ben ısrar etmeseydim umursamayacaklardı kargomu büyük ihtimalle.
Masanin fotoğrafini atabilir misin oynama falan yapıyor mu bir de

• Beğen
Reaksiyonlar: NZXT
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,775
Üyeler
143,017
Son üye
erdemss87