Neler Yeni

Şuan altın bozulur mu

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Atakan AKTAŞ
Çok bişey yok 2 gram bozucam en fazla 2 gün bekleme hakkım var yoksa bugün bozucam çok bişey fark eder mi? gidişat nasıl yoksa direk bozayım mı

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
256
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Çok bişey yok 2 gram bozucam en fazla 2 gün bekleme hakkım var yoksa bugün bozucam çok bişey fark eder mi? gidişat nasıl yoksa direk bozayım mı
2 günde 2 ye katlamaz merak etme :) YTD :)

ElitMen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
KaanBerkKral
Peki 15 20 günde ne olur faiz falan diyorlar değişimden sonra artış mı olur azalış mu
hocam bence vakit kaybetmeden bozun zaten altın düşse de 1.5 katı felan artıyor kısa sürede

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Atakan AKTAŞ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam bence vakit kaybetmeden bozun zaten altın düşse de 1.5 katı felan artıyor kısa sürede
Şuan lık nakit buldum hocam gramları bozmucam ama 1 hafta sonra nakiti harcadığımdan dolayı lazım olup yine bozmam söz konusu olabilir

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
763
İsim
Furkan ŞENGÜL
Peki 15 20 günde ne olur faiz falan diyorlar değişimden sonra artış mı olur azalış mu
faizi sabit bıraktılar. altını bozdurup harcayacaksan bozdurabilirsin. günümüz Türkiye'sinde altın yatırım aracı değil değer saklama aracı. ne seni fakir yapar nede zengin sadece biriktirdiğin parayı enflasyondan korur. tabii ki benim fikrim varlıkların bozdurulmaması.
Şuan lık nakit buldum hocam gramları bozmucam ama 1 hafta sonra nakiti harcadığımdan dolayı lazım olup yine bozmam söz konusu olabilir
bulmuşsun zaten bozdurma kalsın.

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
uğur demirel
kanka vala bende 49 gram bilezik aldım 95 bine şuan 130 bine yakın oldu :D

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
763
İsim
Furkan ŞENGÜL

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Hocam bende de 20k civarı para var 1 - 1.5 aya harcayacağım altın yapmalı mıyım?

Top Bottom