Neler Yeni

Subaru Impreza Alınir Mı?

Fanzi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Enis
hiç önermem parça sıkıntısı var araç çok kötü durumda duruyor yakından bakmaya bile gerek yok

pexxrd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
Furkan Güven
  • Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Byburtlu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Byburtlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Motor
Motor ve mekanik sağlamsa alınır
Motor ve mekanige sağlam diyor bakmaya gidicem ama emin olamıyorum değişen ve macun var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aile aracı olarak değil keko aracı gibi Akşam takilmalik alcam

Mert_007

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Mert_007
Discord
Mert_Aga_007#2490
Motor

Motor ve mekanige sağlam diyor bakmaya gidicem ama emin olamıyorum değişen ve macun var

Aile aracı olarak değil keko aracı gibi Akşam takilmalik alcam
Hocam araba konusunda babana bile güvenme adam bir şey yok der 2 gün sonra Bir şey çıkar ulaşamazsın detaylıca anlayan bir tanıdığın varsa baktır ya da tanıdık ustan varsa nolur nolmaz

Byburtlu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Byburtlu
Araçtan anlayan varmi mugla da araç gidip baksa benim yerime parasını atarım ibana eksper bakarım ama rapor çıkaramam dedi eski olmasından dolayı

Golf 4 R32

80+ Silver

Byburtlu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Byburtlu
Hocam bi yardım edin be cuma akşamı yola cikicam İstanbuldayım aracı görmeye anlayan varsa bi yardımcı olsun

Mert_007

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Mert_007
Discord
Mert_Aga_007#2490
Araçtan anlayan varmi mugla da araç gidip baksa benim yerime parasını atarım ibana eksper bakarım ama rapor çıkaramam dedi eski olmasından dolayı
Exper motora baksa yeter zaten 94 model arabada kaporta aranmaz pek ki orijinal rengi değilse full boyalı zaten motordan anlayan bulursan o baksın en kötü sen bak böyle tanıttı tukurtu var mı ses yapiyor mu böyle bi kendinden geçme apatllaşma var mı kullanırken vites geçişlerine bak sıkıntı var mı kolay mı zor mu geçiyor vs.

Exper motora baksa yeter zaten 94 model arabada kaporta aranmaz pek ki orijinal rengi değilse full boyalı zaten motordan anlayan bulursan o baksın en kötü sen bak böyle tanıttı tukurtu var mı ses yapiyor mu böyle bi kendinden geçme apatllaşma var mı kullanırken vites geçişlerine bak sıkıntı var mı kolay mı zor mu geçiyor vs.
Ya da yt den birkaç araba alım videosu izle 3 5 fikir sahibi olursun

Ya da yt den birkaç araba alım videosu izle 3 5 fikir sahibi olursun
Birde bu yaşta değişensiz bir araba olup emsallerine göre uygun olması biraz tuhaf geldi bana büyük ihtimal önden bir yere girmiştir

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Boxer motorun ustası azdır. Bu araba eski boxer daha da zor parça ve işçilik durumu var.
Pekte düzgün durmuyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,054
Üyeler
147,822
Son üye
Mynaneiscafer
Top Bottom