Neler Yeni

Sütlü Nescafe dıșarıda bozulur mu?

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,555
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,677
İsim
marilyn
Beyler annem evde kafein diyeti bașlattı ben de 1 litrelik bir șișeye sütlü nescafe yapıp dolabıma sakladım.Acaba bunu ne kadar sürede tüketmeliyim?Normal süt bozuluyor da nescafe bozulur mu?
bence annen yasak koymakta haklı açtığın konulardan yazışmalarından aşırı bağımlı olduğun belli oluyor kahve gibi kafein içermeyen içecekler var dibek-menengç kahvesi (doğrumu yazdım bilmiyorum xd) içebilirsin annenede anlatırsan eve sokabileceğini inanıyorum

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,555
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
bence annen yasak koymakta haklı açtığın konulardan yazışmalarından aşırı bağımlı olduğun belli oluyor kahve gibi kafein içermeyen içecekler var dibek-menengç kahvesi (doğrumu yazdım bilmiyorum xd) içebilirsin annenede anlatırsan eve sokabileceğini inanıyorum
Bilmiyorum hocam cidden bilemiyorum artık.

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
977
İsim
Sadettin Y
cozume ulasmis ama meraj ettigim icin soracagim, annen kafeini neden yasakliyor, bir hastalığını falan mi tetikliyor?

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,555
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
cozume ulasmis ama meraj ettigim icin soracagim, annen kafeini neden yasakliyor, bir hastalığını falan mi tetikliyor?
Hayır hocam.Bağımlılık korkusu var onda ve sebebi de benim.Alkole bașladım 2 yıl önce çok kötü yerlere gitti durum yanında bașka șeylerde vardı.3 ay oldu bırakalı.Bir șeye bağlanacağım diye çok korkuyor.

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
640
İsim
Serdar BULUT
Bozulur 2 gün belki o da zor yani.

Top Bottom