Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Taahhütü olmayan kaçırmasın(Turkcell paket)

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Kaan
valla 15 gb 1k dk 1k sms 65 tl ödüyorum 2 ay var yenileyebilirsem tt de kalırım 15 gb yetiyor şimdilik lazım olursa ek paket alıyorum nadirde olsa😂
Dua et taahhüt bitince 500 TL aniden çakmasınlar :D Ben de halen aynı paketi 100 TL'ye alıyorum ama taahhüt bittiği anı düşünmeden edemiyorum.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dua et taahhüt bitince 500 TL aniden çakmasınlar :D Ben de halen aynı paketi 100 TL'ye alıyorum ama taahhüt bittiği anı düşünmeden edemiyorum.
Ben onu sordumda yenğ taahhüt onaylamazsak mevcut tarifenin indirimsiz fiyatı üstünden kullanılan gün kadar sokuyorlar mesela 600 indirimsiz fiyatı 2 gün kullandın 2x20 40 lira tüm faturayı kitlemiyorlar yani

TuriN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
aydın
1722604770929.png

Buna dikkat eden çıkmadı sanırım. 20 gb paketin vergi dahil fiyatı böyle oluyor.

TuriN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
aydın
Hea farketmemişim sağolun. Bende kesin bir şey vardır diye aranıyordum :D

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
978
İsim
Hakan Can Yıldırım
Adres girdikten sonra hata oluştu diyor bir türlü tamamlayamadim

JackieTR

80+ Bronze
Bu fiyata turkcell kalitesi bulunmaz.

Büyük Festival 60GB Paketi Çok Uygun Daha düşük Festival Paketleride Çok Uygun.

Hat taşıma ve yeni hat alımında geçerli.

Gerçekten uygun ben Türk Telekom da yım bulunduğum şehirde çektiği için Turkcell de pahalı diye geçiş yapmak istemedim lakin bu zaman da cidden faturalar bile aşırı pahalı..

Geçen aylar da 6 gb bin dk 250 sms 350-400 lira para istediler. Diyorum ben cep neti kullan miyorum niye ekstra para ödeyim işte faturalar böyle fiyatları falan filen.. Hala gelmiş internet şu kadar bu tarife tam size göre.. Dedim beni faturalıdan çıkartın cebimde ki para kadar kullanicam amaan nasıl olduysa aynı tarife yüzde 15 indirim çıkmış bana herkese çıkmazmış fiyat birden 270 lira oldu. Bak şu benim şansıma yemin ediyorum herkes üç kağıtçı müşteri kaybetmemek için hemen fiyat kırıyorlar.

Kısacası 270 den aynı tarifeye devam ettim. Turkcell de ki şuan ki kampanyası gerçekten makul 12 ay sonra tekrar istediğiniz operatöre geçilebilir.

Dip Not : Ev interneti olanlar zaten bilir. Telde ki internet süstür ev interneti candır.

Emre mete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Emre
yok 103 tl ye sunuyordular her hafta fiyat arttı da 250 ye 25 gb sunuyorlar yine 😂

n0rbit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Bahadır
Başvurdum bugün kart geldi e-devlet ile aktivasyon istiyor fakat sayfa hata veriyor. 7-8 saattir ne müşteri hizmetlerinden ne de Turkcell den bir şey yapabilen yok.

Top Bottom