Neler Yeni

Yardım Tablet Önerisi Yapar mısınız

ahmetkvrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Ahmet Kıvrak
Tıp fakultesi 4.sinif öğrencisiyim. Aktif olarak iPad 9 kullanıyorum, elime hazır para geçmişken yükseltmek istedim. iPad 9u satıp alacağım. 20k bütçem var bir de tableti satınca elime geçecek para. Şuan eğitim indirimde iPad Air 6 kalem hediyeli 23k. Onu mu alsam yoksa samsung s9 mu karar veremedim. Telefonum Xiaomi. İpadde sevmediğim özellik kalemle yazarken çok ses yapması. Tak tak cam sesi. 2 sorum var
iPad 9 gibi iPad airin şarjı da rahatlıkla 1.5 2 günü görüntü mü
Samsung alsam kasma donma yapar mı

İsimbulamajim

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Tıp fakultesi 4.sinif öğrencisiyim. Aktif olarak iPad 9 kullanıyorum, elime hazır para geçmişken yükseltmek istedim. iPad 9u satıp alacağım. 20k bütçem var bir de tableti satınca elime geçecek para. Şuan eğitim indirimde iPad Air 6 kalem hediyeli 23k. Onu mu alsam yoksa samsung s9 mu karar veremedim. Telefonum Xiaomi. İpadde sevmediğim özellik kalemle yazarken çok ses yapması. Tak tak cam sesi. 2 sorum var
iPad 9 gibi iPad airin şarjı da rahatlıkla 1.5 2 günü görüntü mü
Samsung alsam kasma donma yapar mı
Yakın zamanda Samsung Tab S10 serisi çıkacak onu bekleyin bence.

FPSMaster

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Abdullah
Discord
Calibre#4059
ipad air 4 ve apple pencil 2.nesil kullanıyorum kesinlikle öneririm çok seri cihaz bilgisayar gibi

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,323
İsim
BenRoboTdeğilİm
iphone yoksa tab s9 iphone olsa ipad air

slazynp5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Sla Zeyno
Samsung S9 özellikleriyle öne çıkıyor, kasma donma yaşamadan rahatlıkla 2030 yılı civarlarını görür diye düşünüyorum. İpad air için ise işlemcisi m2 olduğu için şarj konusunda 9.nesile göre daha az götürüyor. Yoğun tempoda ders çalışıyorsanız ve ders odaklı çalışacaksınız. Galaxy ai ile birlikte S9 tarafında harikalar yaratabilirsiniz bence.

ahmetkvrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Ahmet Kıvrak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Samsung S9 özellikleriyle öne çıkıyor, kasma donma yaşamadan rahatlıkla 2030 yılı civarlarını görür diye düşünüyorum. İpad air için ise işlemcisi m2 olduğu için şarj konusunda 9.nesile göre daha az götürüyor. Yoğun tempoda ders çalışıyorsanız ve ders odaklı çalışacaksınız. Galaxy ai ile birlikte S9 tarafında harikalar yaratabilirsiniz bence.
Peki sizce iPad 9u satıp s9a geçmeme gerek varmı

slazynp5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Sla Zeyno
Peki sizce iPad 9u satıp s9a geçmeme gerek varmı
Kardeşiniz / yakınınız yoksa tableti verecek kullanacak, en mantıklı seçenek satıp s9a geçmeniz olur. İpad pro ile karşılaştırlır S9 diğer modeller yanından geçemez. Öyle olduğunda bu fiyatta en mantıklı cihaz budur.

ahmetkvrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Ahmet Kıvrak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kardeşiniz / yakınınız yoksa tableti verecek kullanacak, en mantıklı seçenek satıp s9a geçmeniz olur. İpad pro ile karşılaştırlır S9 diğer modeller yanından geçemez. Öyle olduğunda bu fiyatta en mantıklı cihaz budur.
S9un şarjı beni 1 1.5 gün idare eder mi? sadece derste not tutmak için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Veya iPad Air 6 ile s9 arasında hangisini seçersiniz sadece ders 3 4 yıl kasmadan donmadan götürecek

slazynp5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Sla Zeyno
S9un şarjı beni 1 1.5 gün idare eder mi? sadece derste not tutmak için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Veya iPad Air 6 ile s9 arasında hangisini seçersiniz sadece ders 3 4 yıl kasmadan donmadan götürecek
Gözünüz kapalı S9 alabilirsiniz, ipad bir süre sonra isteklerinizi karşılamayabilir. Kardeşimde olduğu için yapabileceği işlemlerin sayısını biliyorum. S9 şarzı günlük yoğun kullanımda parlaklık vb. faktörlere bağlı, beni düşük parlaklıkta sabah 8 den akşam 6 civarına kadar götürüyor. Hafif aralar dahil. Tabii ki mağazadan inceleyip karar vermeniz sizin için daha uygun olacaktır belirteyim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,947
Üyeler
157,002
Son üye
Lac34
Top Bottom