Neler Yeni

Grand Theft Auto VI'dan İlk Fragman Geldi Oyun İnanılmaz Gözüküyor

Cihangir

80+ Gold
1.500 TL 2.000 TL arasında bir fiyatla gelebilir gta 6
2k olsada ön siprarişte alıcam galiba çünkü gta 5 twitch te izlemekten bıktım pc alıncada 10 saat oynadım oynayasaım kalmadı bu sefer izlemicem yoksa bıktırıyo izlemek

ByKayseriLi

80+ Bronze
Keşke cevap vermeseydiniz cahil insana ne anlatırsan anlat kendisi her şeyi çok iyi bildiğini zannettiği için biz ne desek boş onun için yaşı küçük cevap vermeye değmez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

GTA Forums topluluğu, muhtemelen GTA 6'nın kahramanlarını canlandıran her iki aktörün kimliğini bulmuştur. Bryan Zampella, Jason'ı canlandırıyor Alexandra C. Echavarri, Lucia'yı canlandırıyor.

Zaten size göre sizinle aynı fikirde olmayan her insan cahil oluyor bir tek siz akıllı oluyorsunuz. Aynen devam edin bu kafayla. Asıl cahil sizin gibi düşünce yapısına sahip olanlar. Ben seninle aynı fikirde değilim kardeşim yani tamam de geç niye uzatıyorsun ki bu kadar? Cahil bilmem ne falan sürekli her yazdığıma gülücük emojisi vs atıyorsun kendini ne sanıyorsun sen? Aklınca böyle yaparak egonu mu tatmin ediyorsun? Amaç ne?

ByKayseriLi

80+ Bronze
Grand Theft Auto VI'nın sızan videolarını izlemeyen arkadaşlar varsa buradan HD versiyonunu izleyebilirler Odysee ye telif atamıyorlar videoların hepsi duruyor Odysee de.

Niye bu kadar taktın GTA 6'ya anlamadım sanki bir şeyleri ispatlamaya kanıtlamaya çalışıyor gibi tavırların var. Amacın ne reklam mı yapıyorsun rockstar para mı ödüyor sana?

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,849
İsim
İbrahim
grafikler gta 5'inkinden bile kötü yapay zekada aynı şekilde rockstar asla böyle bir oyun çıkartmaz rdr2'nin grafikleri bile bunun kat kat üstünde rockstar hep önceki oyunundan daha büyük oyun yapıyo yani bu geliştirme süreci falandır gta 6 böyle olması imkansız
oyunun daha rahat 1 2 senesi var
şuan gördüklerini yorumlamak ne kadar mantıklı

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,330
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik

Dolar

80+ Silver

Dolar

80+ Silver
Şu an hacker ın 18 yaşından küçük olmasından dolayı yasalara göre ne suç dan yakalandığı veya neden göz altına aldığının bilgisini vermiyorlar o yüzden uzun sürebilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama yeni habere göre onaylayanlar var
SON HABER: Saldırıya uğrayan @RockstarGames ve 90'dan fazla GTA 6 alfa öncesi oynanış videosunu sızdıran 16 yaşındaki (şimdi 17 yaşındaki İngiliz Genç, Londra Polisi tarafından TUTUKLANDI. Muhabir @MatthewKeysLive @Reuters onayladı.
Oh be kaynak kodlarını sızdırcak diye çok korktum

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,663
Üyeler
154,980
Son üye
must00
Top Bottom