Neler Yeni

Taksitle iphone almak mümkün mü

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Fatih Ayhan
Dostum millete aldırış etme asgari ücretle çalışıyorsun diye neden iPhone kullanamayasın ki, bir defa alırsın ama tam alırsın. Telefonlarda taksit olmuyor ancak yenilenmiş şekilde alırsan olur o da yine yüksek fiyata gelir ve ben önermem. Taksitli nakit avans çekip o şekilde alabilirsin.
Buna atlamazsam olmaz. İphone elbet herkes kullanır, para bulunur. Benim üstte demek istediğim bir insanın telefona, kendi bütçesinin üstünde bir meblağ vermesinin çok saçma olması. Ben 2018 de 1300 TL'ye aldığım telefonu (huawei p9 lite 2017) 5 yıl kullandım hiçbir şikayetim olmadan. Zamanla depolama az gelmeye başladığı için değiştirdim. Yani alırsın tam alırsın muhabbeti bana göre tamamen saçmalık. orta düzeyde bir telefon her ihtiyacı karşılar. Uzun sürelerde kullanırsın.

KendineMüzisyen

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,771
İsim
Arda Güler
İlgilendiği Kategoriler
Boş konu
Asgari ücretle iphone 13 almaya çalışmak sence de komik değil mi? Altı üstü bir telefon bu. İş falan mı yapacaksın ya da gelir mi elde edeceksin bundan? Neyse, soruna gelecek olursam en fazla 3 taksitle alabiliyorsun o da bir taksiti senin maaşını baya aşıyor. Onun dışında başka bir şansın yok 0 telefon alma konusunda.
Asgari ile 13 almasının tam olarak neresi komik?
Adam çalmıyor çırpmıyor, telefon almak istiyor, alnının teriyle para kazanıyor.
Herkes bir amaç için para kazanıyor. Çok saçma bir yorum yapmışsın.

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Fatih Ayhan
Asgari ile 13 almasının tam olarak neresi komik?
Adam çalmıyor çırpmıyor, telefon almak istiyor, alnının teriyle para kazanıyor.
Herkes bir amaç için para kazanıyor. Çok saçma bir yorum yapmışsın.
Son yazdığım mesajda açıkladım neden komik

OMNCN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Can Bey
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,PC
Buna atlamazsam olmaz. İphone elbet herkes kullanır, para bulunur. Benim üstte demek istediğim bir insanın telefona, kendi bütçesinin üstünde bir meblağ vermesinin çok saçma olması. Ben 2018 de 1300 TL'ye aldığım telefonu (huawei p9 lite 2017) 5 yıl kullandım hiçbir şikayetim olmadan. Zamanla depolama az gelmeye başladığı için değiştirdim. Yani alırsın tam alırsın muhabbeti bana göre tamamen saçmalık. orta düzeyde bir telefon her ihtiyacı karşılar. Uzun sürelerde kullanırsın.
Dostum sana göre saçma olan şey başkasına göre de saçma olacak diye bir şey yok ki. Adamın hevesi var uygun şartı sağlarsa alıp kullanabilir yani.

asko56

80+ Bronze
arkadaşlar asgari ücret ile çalışan biriyim taksitli iphone 13 almak istiyorum almanın bir yolu varmdır acaba yenilenmiş telefonlarda taksit var ama acaba güvenilir midir
Mesaj otomatik birleştirildi:

@RONALDINHO gülmenin sebebini sorabilirmiyim?
tr de taksit yok en mantıklı olanı her ay 5000 TL doviz alıp taksitli gibi düşün birikim yap direk iphone 15 bile alırsın

yani mesela bu ay 5000 TL git dolar al yani şuan 154 dolar yapıyor onu 155 dolara tamamla her ay 155 dolar al kenara koy 12 ayda zaten doviz olarak biriktriicegin için taksitli gibi almış olursun istedigin iphone u

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Fatih Ayhan
Dostum sana göre saçma olan şey başkasına göre de saçma olacak diye bir şey yok ki. Adamın hevesi var uygun şartı sağlarsa alıp kullanabilir yani.
Zaten ben kendi kişisel yorumumu yapıyorum.

IKeeqo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
İbrahim
Teknosa ile anlaşmalı ticari kredi kartınız varsa 12 bin TL üstü telefonlarda vade farksız 3 ay taksit yapabilirsin. vakıfbank ve garanti bankaları ile anlaşmalılar

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Fatih Ayhan
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Süleyman Çelik
Samsungtaparlara denk gelmişsindir takma sitede çok var.
vallahi dostum forumu kızlarsoruyora cevircekler

forum kişisel goruş paylasma yeri degilki

LaZz61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
608
İsim
mehmet ali oğuz
vallahi dostum forumu kızlarsoruyora cevircekler

forum kişisel goruş paylasma yeri degilki
yaw sen salla bunları buldunmu taksitli satan ıphone banada lazım 12 sene sonra gitti telefon :)

TESISAT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ömer Faruk
Asgari ücretle iphone 13 almaya çalışmak sence de komik değil mi? Altı üstü bir telefon bu. İş falan mı yapacaksın ya da gelir mi elde edeceksin bundan? Neyse, soruna gelecek olursam en fazla 3 taksitle alabiliyorsun o da bir taksiti senin maaşını baya aşıyor. Onun dışında başka bir şansın yok 0 telefon alma konusunda.
insanların tercihinden sizene kanka sorusunu cevapla geç polemiğe gerek yok

Top Bottom