Neler Yeni

Tarayıcı önerisi lazım

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,699
İsim
SANANE
Yıllardır Opera GX kullanıyorum. Çok hızlıydı gerçekten ama bir anda yavaşlamaya başladı; 5-6 sekme açıkken en az 2 GB RAM kullanıyor, işlemci kullanımı %10'lara çıkmaya başladı. Ayrıca bu statlara rağmen çok kasma donma oluyor. Edge bile kasmıyor. Nasıl fixleyebilirim? Opera arayüzünü seviyorum, düz Opera'ya geçmeli miyim? Ya da başka bir tarayıcı öneriniz var mı?

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
569
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Edge açık ara çok hızlı

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
kaan
Yıllardır Opera GX kullanıyorum. Çok hızlıydı gerçekten ama bir anda yavaşlamaya başladı; 5-6 sekme açıkken en az 2 GB RAM kullanıyor, işlemci kullanımı %10'lara çıkmaya başladı. Ayrıca bu statlara rağmen çok kasma donma oluyor. Edge bile kasmıyor. Nasıl fixleyebilirim? Opera arayüzünü seviyorum, düz Opera'ya geçmeli miyim? Ya da başka bir tarayıcı öneriniz var mı?
bende opera kullanıyodum edgeye geçtim acayip hızlı edge tavsiye ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Burak
BRAVE kullanabilirsin bendede opera var ama daha iyi ve daha hızlı ayrıca youtubede teklam cıkmıyor telefonada indirebiliyorsun

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
593
İsim
Ramazan Yiğit Demir
Opera GX kullandım çok yavaş geldi Chrome devam

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
956
İsim
Yunus Şahin
Edge öneririm bende. Yıllardır kullanıyorum. Başka tarayıcı kullanmayı da denedim ama Edge'nin yerini tutmadı hiç birisi.

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
680
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
1708154782614.png

Efruz_Bey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Salih
Kendi deneyimlerime göre en iyisi brave. 3 ay oldu kullanmaya başlayalı . tek sıkıntısı ana ekran özelleştirmesi az onun dışında hiz olsun dahili reklam engelleyici olsun en iyisi.

ÖM3ER

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ömer Faruk Zeybek
İlgilendiği Kategoriler
Oyun donanım
Bende opera gx kullanıyorum son 1 haftadır donmalar takılmalar yaşıyorum. Sadece 1 sekme youtube açık, işlemci ekran kartı bir anda çoşuyor ekran kartı fanları çalışıyor. Operayı bende seviyorum ama çok yavaşladı edgeyi bende denedim opera gxden gözle görülür daha hızlı geldi bana. Ama gx güzel ve kullanışlı geliyor bana.

MuratGH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Murat GH
Şuan en iyisi brave browser. Pop up ve reklamları iyi şekilde engelliyor. Ben uzın zamandır kullanıyorum. Telefonda youtube ve diğer sitelerden bir şey izler veya dinlerken arka planda çalma özelliği olduğu için ( ekren kapalı çalışma) bana çok iyi geldi. Denemeni tavsiye ederim.

SeryXS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Rust, Bilgisayar
Chrome(y)

Furkan_Demir

80+ Bronze