Neler Yeni

Tasarladığım bu 2 uygulamayı sizce play storeye yayınlıyim mi?

Messinin Ronaldosu

80+ Bronze
Bir kereliğine 25 dolar verip uygulamalar yayınlamak istiyorum sizce en az kaç kişi indirir ve ne kadar kazanırım?

1. Uygulama: QR Kod Tarayıcı
2. Uygulama: Çeviri

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Hakan Keser
Bir kereliğine 25 dolar verip uygulamalar yayınlamak istiyorum sizce en az kaç kişi indirir ve ne kadar kazanırım?

çok fazla muadil ve bilinen isim yapmış uygulamalar var. Pek bir şey kazanamazsın .

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Hasan Said Tamer

Bunlar çok klasik uygulamalar tek başınıza bu işe girişmek çok mantıklı olmaz ama ben uygulamama güveniyorum diyorsanız siz bilirsiniz

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,158
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Diğer uygulamalardan ayıran bir özelliği varmı mesela çeviri sadece metin yazıyorsun yanıt mı alıyorsun yoksa kamerayla gösterdiğin metini algılayabiliyor mu?

Talha Celik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Talha Çelik
ikiside piyasada yüzlerce bulunan uygulamalar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
ARDA
İlgilendiği Kategoriler
Laptop,toplamapc,ets2
Çeviriyi yayınlarsan ben kullanırım çok lazım oluyor :)

misfit

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,616
İsim
misfit
Piyasada çok fazla mudaili var. Mesela Google Çeviri yerine neden senin çevirini kullanayım? Artıları neler? Bu tarz uygulamalar birbirine çok benzediği için pek bir kazancın olmaz.

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Düzgün çalışıyor mu? Bir deneyelim. At bir dosya paylaşım sitesine.

Messinin Ronaldosu

80+ Bronze
Apk dosyası olduğu için atamıyorum atmam için bisey varmi
Mesaj otomatik birleştirildi:

çok fazla muadil ve bilinen isim yapmış uygulamalar var. Pek bir şey kazanamazsın .

Bunlar çok klasik uygulamalar tek başınıza bu işe girişmek çok mantıklı olmaz ama ben uygulamama güveniyorum diyorsanız siz bilirsiniz

Diğer uygulamalardan ayıran bir özelliği varmı mesela çeviri sadece metin yazıyorsun yanıt mı alıyorsun yoksa kamerayla gösterdiğin metini algılayabiliyor mu?

ikiside piyasada yüzlerce bulunan uygulamalar.

Çeviriyi yayınlarsan ben kullanırım çok lazım oluyor :)

Farklı yönleri varsa belki tutar yoksa yok

Piyasada çok fazla mudaili var. Mesela Google Çeviri yerine neden senin çevirini kullanayım? Artıları neler? Bu tarz uygulamalar birbirine çok benzediği için pek bir kazancın olmaz.

sanmam aşırı var playde zaten

Ya zaten 10binler kazanamam bu uygulamalardan hani ben bir kereliğine 25dolar yanı 460tl vericem ya kar eder miyim facebook reklami felan koyucam birde pro olan seçeneğini koycam fiyatını da 1 2 tl yaparım zaten en az 500kisi indirir 500tl Kazanırım Allah bereket versin. İyi olmazmi

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,392
İsim
Olcay akbulut
Apk dosyası olduğu için atamıyorum atmam için bisey varmi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya zaten 10binler kazanamam bu uygulamalardan hani ben bir kereliğine 25dolar yanı 460tl vericem ya kar eder miyim facebook reklami felan koyucam birde pro olan seçeneğini koycam fiyatını da 1 2 TL yaparım zaten en az 500kisi indirir 500tl Kazanırım Allah bereket versin. İyi olmazmi
Denemekten zarar gelmez hocam, bir sürü market var ama hepsinin de müşterisi var. UI UX konusunda bi farkın olursa veya reklamını çok güzel yaparsan tiktokta instagramda falan gayette indirme alırsın

Messinin Ronaldosu

80+ Bronze
Denemekten zarar gelmez hocam, bir sürü market var ama hepsinin de müşterisi var. UI UX konusunda bi farkın olursa veya reklamını çok güzel yaparsan tiktokta instagramda falan gayette indirme alırsın
Aynen tiktokda paylaşsam yüklerler merakdan

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
965,059
Üyeler
152,401
Son üye
messiciömer
Top Bottom