Neler Yeni

Rehber Yazılıma Nasıl Başlamalıyız ?

Abdurrahman Avf

80+ Silver
En İyi Cevap
1
9. Bölümde öğrendiğiniz konularda bol bol örnek yapın demiştim. Eleştirin için teşekkürler. Fakat kaynak önermek doğru olmaz çünkü herkes farklı bir alan seçebilir. Yapay zeka öğrenmek isteyen biri Java videosu izlemesinin bir anlamı yok. O zaman sen niye kaynak önerdin🤣 diyebilirsin. Benim önerdiğim kaynak yazılıma başlangıç için olan hemen hemen her dilde olan konularının anlatıldığı bir kurs. Onun haricinde şu şekilde kaynak onermen daha doğru ve güzel olur. "Mobil uygulama geliştirme alanında Engin hocamızın java dilinde youtube da güzel bir videosu var. Bakmanızı tavsiye ederim "(Örnek verdim. Belki javayi farklı bir alan için de kullanıyor olabilir. )
Udemy'yi bende biliyorum fakat Engin Demiroğ C#, Python, Java, Java Script gibi şeyleri de öğretiyor tavsiyen ve uyarın için teşekkür ederim bu arada

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,944
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Udemy'yi bende biliyorum fakat Engin Demiroğ C#, Python, Java, Java Script gibi şeyleri de öğretiyor tavsiyen ve uyarın için teşekkür ederim bu arada
Rica ederim. Ben de Python için inceleyeceğim. Önerin için teşekkürler

Jauvin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,024
İsim
Iowa Hersberg
İlgilendiği Kategoriler
Valorant - PC
Steam
https://steamcommunity.com/id/jauvinqq/
Discord
Jauvin #4666
Eline sağlık bir ara kesin okuyacağım şuan meşgulüm :(

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,944
İsim
İbrahim Talha DEMİR

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Çaktırmadan Udemi kursu reklamı olmuş.

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,944
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Çaktırmadan Udemi kursu reklamı olmuş.
Kursu çeken kişiyi tanımıyorum bile. Zaten öğrenci sayısına bakarsan bu alanda çok iyi biri olduğunu görürsün. Sırf eleştirmek için eleştirme

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Çok iyiymiş bir de.
Ama sen fiyatta bir şeyler yap. 30 Tl burada bazılarının haftalık harçlığı oluyor. 10 Tl yap, sürümden kazan.

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,944
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Çok iyiymiş bir de.
Ama sen fiyatta bir şeyler yap. 30 TL burada bazılarının haftalık harçlığı oluyor. 10 TL yap, sürümden kazan.
Kardesim bak kalbini kıracağım her insanın bir sabrı var. Benim kursumun yayınlanmasına daha en az 1 ay var. Bu kurs çok hoşuma gittiği için paylaştım. Hatta ben de bu kurs ile başlamıştım. Ve kursu çeken hocamızı tanımıyorum. Arkadaşım felan da değil. Lütfen daha fazla yazma kalbimizi kırmayalım.

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Sana bir tavsiyede bulundum. Kırıldıysan üzgünüm. Bir ay sonraki kursunu da kaçırmazsam yine sohbete devam ederiz.

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,944
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Sana bir tavsiyede bulundum. Kırıldıysan üzgünüm. Bir ay sonraki kursunu da kaçırmazsam yine sohbete devam ederiz.
Başta reklam diyip reklam olmadığını belirttikten sonra reklam olduğuna dair imalı konuşmak tavsiye olmuyor.

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Tavsiye fiyat yapılandırma konusundaydı. Buranın pazarı hesaplı fiyat bekler. Bedava olursa daha da ilgi görür.

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,944
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
985,363