Neler Yeni

Yardım Taşınabilir Harici Hard Disk

Foreignex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mert Kızılkan
Telefon ile kullanmak için 1TB taşınabilir harici hard disk alacağım ama çalışır mı çalışmaz mı diye nasıl kontrol edebiliriz?
Kullandığım telefon a50.

Sytra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Enes
Çalışacağını zannetmiyorum. Seagate ve WD kullanmış biri olarak bazı televizyonların bile çalıştırmak için yeterli güç veremediğini gördüm. Ayrıca telefona bağlamak için 2 kablo kullanmanız gerekecek ve buda performansı çok düşüren bir olay.

İbrahim Özel

80+ Silver
En İyi Cevap
13
Telefonunda OTG özelliği varsa kullanabilirsin. A50 zaten yeni çıkan bir telefon OTG özelliği var. Ama okur mu okumaz mı orasını bilemem. Büyük ihtimal okur ama siz yinede araştırma yapın.

Foreignex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mert Kızılkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Telefonunda OTG özelliği varsa kullanabilirsin. A50 zaten yeni çıkan bir telefon OTG özelliği var. Ama okur mu okumaz mı orasını bilemem. Büyük ihtimal okur ama siz yinede araştırma yapın.
Bazıları yeterli güç veremediği için çalışmaz falan diyordu o yüzden şüpheye düştüm.

ysfates

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Yusuf Ateş
Bunun denemesini Redmi Note 5 te şimdi yaptım, (Toshiba 1 tb 2,5 SSD) okuyor lakin ağır işliyor, aynı zamanda bu telefonunuzun fazla güç tüketmesine sebeb olacak.

Dip Not; Ben yaptım oldu diye alıp kullanmanızı önermiyorum, uzun kullanım yapmadım dosyaları gördü içini kontrol ettim ve geri çıkarttım. Belki biraz kullanımda ssd yeterli güç alamadığından sorun oluşturabilir.

Top Bottom