Neler Yeni

tavuk döner miğdeme dokundu

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
415
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
e yiğen bür 2 arkadaşıma niye bişey olmadı ve tavuk zehirlenmesinin 2 3 günde geçtiğini gördüm internette
Mesaj otomatik birleştirildi:

öbür iki aradaşıma niye bişey olmadı aynı yerden yaptılar
Herkesin bünyesi aynı değil hocam. Aynı yerden yediniz diye ona da olacak diye bir şey yok. Daha fazla irdelemeden doktora gitmenizi tavsiye ediyorum.

lusive

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
sekss
çoğu dönerci skt si geçmiş ürün kullanıyor a101de çalışıyordum her gün bir sürü insan skt si geçmiş ürün istiyordu mağaza sorumlusu da ciro oranı düşmesin diye skt ürünleri dondurup yarı fiyatına satıyordu ama bazen tam donmuyordu ya da geç donduruluyordu illaki bozulmalar oluyordur yani, o yüzden sürekli yemediğiniz yerlerden yemek yemeyin 10 20 daha verin kaliteli şubeleşmiş yerlerden yiyin.
Ben bir ara çöpten ekmek topluyodum. Hazır ekmek bu pakettekilerden bir sürü her gün en az 300 lira değerindeki ekmeklerden topluyodum hiçbiri ne küflenmişti ne bozulmuştu sadece skt si 1 gün 2 gün geçmişti. Ben de yoğurda bulandırıp köpeklere veriyodum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ömer Faruk Acar
Kardeşim çok geçmiş olsun, acile git serum takarlar en kötü mideni temizlerler. Bunları atlattıktan sonra doğruca Türkçe kursuna gitmeni öneririm.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom