Neler Yeni

Öneri Techburada'dan aldığım ürün iade edilebilir mi?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Lrkende

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Mehmet Gündoğdu
Konu amacından saptığı için mesaj gönderimine gerek kalmadı.

Son düzenleme:

Requielme

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
Bilal
Bu saçma yerden Gamepower Fujin aldım. Kutuyu ilk aldığımda önceden açılmış olduğunu da fark ettim. Herhalde çalışıyordur sorun olmaz dedim. Kutu içeriği ıslandı ve çöpe atmak zorunda kaldım. Kulaklığı denediğimde ses kalitesi çok kötüydü. Ben Fujin'in bu kadar kötü olduğunu zannetmiyorum. Mikrofonu 20 TL'lik yıllarca kullandığım mikrofondan farksızdı. Sol kulağımı aşırı fazla ağrtıyordu. Kutu içeriği yüzünden iademi kabul etmediler. Ancak kutusunun çoğu kulaklığı açabilmek için olan yerinde yırtıklar vardı yani açılmıştı daha önce. Satıcının önce ürünü denediğini zannetmiyorum. Size de söyleyeyim denenmiş ürün görürseniz direk geri yollayın yapabilirseniz. Şuan o kadar paramın boşa gittiğini görüyorum.
Kardeşim sende video çekip açsaydın.Dikkatli olsaydında kutu içeriklerine zarar vermeseydin.Kendi hatalarınızı satıcıya yüklemeyin.

milenix

80+ Gold
geçmiş olsun keşke kutunun açıldığını farkettiğinizde iade yada değişim talep etseydiniz

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,387
İsim
Emre Yılmaz
Geçmiş olsun. Haklıyken haksız duruma düşme gibi bir durum olmuş kurallar yüzünden. Belki iade bozuk ürünü size yolladı ama sizde kutuya zarar verip çöpe attığınız için iade almazlar. Bir bardak su içmek kalıyor geriye

Lrkende

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Mehmet Gündoğdu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Son düzenleme:

ReyMysterio619

80+ Bronze
Bu saçma yerden Gamepower Fujin aldım. Kutuyu ilk aldığımda önceden açılmış olduğunu da fark ettim. Herhalde çalışıyordur sorun olmaz dedim. Kutu içeriği ıslandı ve çöpe atmak zorunda kaldım. Kulaklığı denediğimde ses kalitesi çok kötüydü. Ben Fujin'in bu kadar kötü olduğunu zannetmiyorum. Mikrofonu 20 TL'lik yıllarca kullandığım mikrofondan farksızdı. Sol kulağımı aşırı fazla ağrtıyordu. Kutu içeriği yüzünden iademi kabul etmediler. Ancak kutusunun çoğu kulaklığı açabilmek için olan yerinde yırtıklar vardı yani açılmıştı daha önce. Satıcının önce ürünü denediğini zannetmiyorum. Size de söyleyeyim denenmiş ürün görürseniz direk geri yollayın yapabilirseniz. Şuan o kadar paramın boşa gittiğini görüyorum. Sizce iade edilebilir mi?
Teknolojik aletlerin paketini açarken hep videolu açıyorum. Sıkıntı olunca da cevap net.

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
tamamen senin hatan satıcıyla alakası yok satıcıyla alakası bile olsa bilinmedik sitelerden almak yerine 10 20 tl fazla verin güvenilir yerlerden alın (baktım hepsiburada da 9 puanı var satıcı güvenilrmiş)

Lrkende

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Mehmet Gündoğdu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Son düzenleme:

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,131
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker
Bu saçma yerden Gamepower Fujin aldım. Kutuyu ilk aldığımda önceden açılmış olduğunu da fark ettim. Herhalde çalışıyordur sorun olmaz dedim. Kutu içeriği ıslandı ve çöpe atmak zorunda kaldım. Kulaklığı denediğimde ses kalitesi çok kötüydü. Ben Fujin'in bu kadar kötü olduğunu zannetmiyorum. Mikrofonu 20 TL'lik yıllarca kullandığım mikrofondan farksızdı. Sol kulağımı aşırı fazla ağrtıyordu. Kutu içeriği yüzünden iademi kabul etmediler. Ancak kutusunun çoğu kulaklığı açabilmek için olan yerinde yırtıklar vardı yani açılmıştı daha önce. Satıcının önce ürünü denediğini zannetmiyorum. Size de söyleyeyim denenmiş ürün görürseniz direk geri yollayın yapabilirseniz. Şuan o kadar paramın boşa gittiğini görüyorum. Sizce iade edilebilir mi?
Kutu icerigini çöpe atıp sonra iade edilirmi demen de ironik miş

Lrkende

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Mehmet Gündoğdu

Son düzenleme:

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
Bundan sonra öyle yapacağım ancak bu satıcının güvenilir olduğunu düşünmüyorum. Evet kutu içeriğim olsaydı iade edilebilirdi ama denenmiş ürün yollamaları beni yordu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hepsiburada bilinmedik miydi?
baktım satıcı güvenilirmiş zaten suç sende açarken farkettiysen zaten iade ederdin kutuyu ıslatmak senin hatan kutu zarar görmese zaten iade alırlardı

Lrkende

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Mehmet Gündoğdu

Son düzenleme:

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
Ahmet Aydın
Hep kutuya zarar vermişsin. Hem açarken video çekmemişsin. Hem kargoyu kontrol etmeden almışsın. Bir de çalışıyordur herhalde diyorsun. Kargoyu almadan kontrol edeceksin ve kutuda sorun varsa iade edeceksin. Burda ben satıcının bir hatasını göremiyorum. Tamamen kendi hatalarını yazmış gibisin.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,648
Üyeler
154,976
Son üye
burk
Top Bottom