Neler Yeni

tecno camon 20 pro alınır mı?

teotayy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
teo tay
Tasarımı ve kamerası iyi görünüyor fiyatına göre. Sıfır fiyatı. 9.000 - 12.000 Arası olmasına rağmen. Sahibinden de. 6.000-7.000 TL civarlarında satılıyor. Yurt dışından. Getirme cihaz olabilir mi sizce? Ikinci el. Almayı düşünüyorum. Ve kullanan varsa. Memnun olan var mı? Nasıl bir telefondur alınır mı sizce?

18beyto18

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Beytullah
Ben tecno 20 pro 5g kullanıyorum 1 hafta 10 gün oldu gayet memnunum ama 5g olmayan modelı nasıldır bılmıyorum.

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Kemal
Bende 19 pro var iyi hoş da ekran amoled olsa süper olurdu bazı renklerde iz yapıyor nedense örnegin turuncu renk

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
Sercan SAYİT
Tasarımı ve kamerası iyi görünüyor fiyatına göre. Sıfır fiyatı. 9.000 - 12.000 Arası olmasına rağmen. Sahibinden de. 6.000-7.000 TL civarlarında satılıyor. Yurt dışından. Getirme cihaz olabilir mi sizce? Ikinci el. Almayı düşünüyorum. Ve kullanan varsa. Memnun olan var mı? Nasıl bir telefondur alınır mı sizce?

Tecno ve İnfinix aynı şirkete bağlı iki farklı firma, tasarımı hariç benzer ürünler çıkartıyorlar zaten fakat bu tarz alt seviye sayılabilecek ürünleri için uzun vadede hep sorunlu yorumlar oluyor. Bu arada İnfinix Zero 30 5G modelini çok beğenmeme rağmen bir türlü güvenemiyorum markaya. :)

18beyto18

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Beytullah
ısınma sorunu fln var mı abi?
Valla ben wild rift oynuyorum mobilde 10 oyun falan üst üste oynadım sarjı %50 gitti ama hiç ısınmadı problem yaşamadım öyle söyleyeyim. Ben hala memnunum ama bendeki 5g modeli normal prosunu bilmem kardeşim

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
umut
Evet memnunum gayet akıcı şarjıda iyi dayanıyor ekran yinelemesını 120 yerine otomatık yaparsan daha iyi oluyor sarj bakımından sormak istediklerın varsa bildigim kadarıyla cevaplayayım
Cevabınız için teşekkür ederim ne kadar süre android güncellemesi alacağı konusunda bir bilginiz varsa onu duymak isterim.

18beyto18

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Beytullah
Cevabınız için teşekkür ederim ne kadar süre android güncellemesi alacağı konusunda bir bilginiz varsa onu duymak isterim.
Valla pek bilgim yok o konu hakkında ama cihaz TR'ye geleli çok olmadı diye biliyorum 5g modeli olarak uzun süre alabilir

Top Bottom