Neler Yeni

Teknobiyotik/Akortek tehdit edildim

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Öncelikle herkese Merhaba ve sorunsuz güvenilir mağazalarla alışveriş yapmanızı diliyorum.
Bu yazdıklarım mağazayı karalamak vs. değil şikayetvar üzerinden yazdım onların linkini de atayım yazdıklarımın doğruluğunu tehit edersiniz mağaza yalanlamadı cevap yazdıklarında zaten.
1. şikayetim: Teknobiyotik Teknik Destek Şaka Gibi
Bu şikayetiminden sonra yaşanan şikayetim: Teknobiyotik Tehdit Edildim ,ürünüm Zapt Edilecek Galiba!

Yazdıklarımın hepsini bu şikayetler üzerinden kanıtları mevcuttur, resimlerde mevcuttur bu yüzden resim yüklemiyorum.

Bunlardan 2 PSU aldım biri sorunsuz sıkıntısız sessiz çalışırken diğerinde ötme, cızırtı vardı rahatsız oluyorum bende yeni PSU alana kadar yük bindirmeden PSU'i kullanmaya devam ettim. Vatan Bilgisayar'da %18 KDV indirimi yapınca PSU aldım bu PSU'ya güvenim sarstığı için garantiden onarımı yapılsın bende başkasına satıcaktım en azından alan kişi sorun yaşamadım düşüncesiyle teknobiyotiğe gönderdim.

Gönderdiğim tarih 27.12.2020 tarihinde 28.12.2020 tarihindede Teknobiyotik teslim aldı, mail atmıştım ona geri olmayınca site üzerinden 02.12.2020 tarihinde yazdım PSU'ı teslim almışsınız bana bilgi verilmemiş ürünüm ne oldu diye sordum firma tarafından yapılan açıklamayı da 03.12.2020 tarihinde okuduğum şunu yazmışlar; Ürününüz işlemi tamamlanarak bugün kargoya teslim edilecektir. Tabi mantık dışı bir şeyler döndüğü belli ürünümün sorunu ne? O ürünü kullanan benim yaşayan benim fakat siz Visual muayene ettiniz ürünü :) bende şikayetvar'a yazdım çünkü bir teknik servis varsa tecrübeli biri arayıp sorar ürünün neyi vardı tarzında bende bilgi verirdim onlarda o sorun neden olabilir diye testini yapabilir malum 2020 yılındayız deneme yanılma yolu değil de arıza analizi yapmaları gerekirken deneme yanılma ile anca bulurlardı galiba neyse.

Şikayetvar şikayetime istanaden tarafıma ulaştılar telefonla şikayetvar'a şikayet yazmışınız bu şikayeti silmezsen ürünü teslim alamazsın ürün kargoya verilmiş iadesini isteyeceğim şikayetini siliyor musun silmiyor musun tarzında tehditte bulundu, tehdit edince başlarım parasını diyorsunuz normal olarak sen yollasanda ben almam dedim.

Neyse bugünde bir özel numaradan(+9005XXXXXxxx) Teknobiyotik'den bir personel aradı sizi kim aradı kim sizi tehdit etti falan fistan bunlar yalan Fas'a fiso ses kaydı denen bir şey var call Center hizmetin varsa ses kaydı olayında vardır ben saat kaçta görüşmüşüm hangi tarih görüşmem belli olumlu yaklaştı fakat yalan vardı ortada düşününce iyi niyetli olmadığı anlaşılıyor.

Sonuç itibarıyla ben böyle bir şey yaşadım, aranızda tehdit edilip şikayetvar şikayetini silen varsa yazmasını isterim, yalnız mıyım yoksa ilk tehdit edilen ben miyim merak ettim açıkcası yoksa bu şekilde mi işlerini yürüttüler kimse ses mi çıkarmadı merak ediyorum.
Bu nasıl iş arkadaş

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
İlk defa böyle bir firmaya denk geldim en az 50 mağazayla alışveriş yaptım, bunların bide müşteri kitlesi var.
Bu denli şikayet yaşayan ilk defa görüyorum aslında güvenilir bir firmadır ve alışveriş yapılmasını öneriyorum ben sıkıntı yaşamadım

yugimuto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
güven
Ayn yav youtubedeki admin agresif
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teknobiyotik benim gözümde mahelle bilgisayarcısı gibi
Bu youtube videolarını görünce sağlam güvenilir sanıyor.

Bu denli şikayet yaşayan ilk defa görüyorum aslında güvenilir bir firmadır ve alışveriş yapılmasını öneriyorum ben sıkıntı yaşamadım
Arızalı ürün gönderdin mi ? bende alışverişte sorun yaşamadım.

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx

Ayn

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan

Hayır göndermedim

ahenk'

80+ Silver
Öncelikle herkese Merhaba ve sorunsuz güvenilir mağazalarla alışveriş yapmanızı diliyorum.
Bu yazdıklarım mağazayı karalamak vs. değil şikayetvar üzerinden yazdım onların linkini de atayım yazdıklarımın doğruluğunu tehit edersiniz mağaza yalanlamadı cevap yazdıklarında zaten.
1. şikayetim: Teknobiyotik Teknik Destek Şaka Gibi
Bu şikayetiminden sonra yaşanan şikayetim: Teknobiyotik Tehdit Edildim ,ürünüm Zapt Edilecek Galiba!

Yazdıklarımın hepsini bu şikayetler üzerinden kanıtları mevcuttur, resimlerde mevcuttur bu yüzden resim yüklemiyorum.

Bunlardan 2 PSU aldım biri sorunsuz sıkıntısız sessiz çalışırken diğerinde ötme, cızırtı vardı rahatsız oluyorum bende yeni PSU alana kadar yük bindirmeden PSU'i kullanmaya devam ettim. Vatan Bilgisayar'da %18 KDV indirimi yapınca PSU aldım bu PSU'ya güvenim sarstığı için garantiden onarımı yapılsın bende başkasına satıcaktım en azından alan kişi sorun yaşamadım düşüncesiyle teknobiyotiğe gönderdim.

Gönderdiğim tarih 27.12.2020 tarihinde 28.12.2020 tarihindede Teknobiyotik teslim aldı, mail atmıştım ona geri olmayınca site üzerinden 02.12.2020 tarihinde yazdım PSU'ı teslim almışsınız bana bilgi verilmemiş ürünüm ne oldu diye sordum firma tarafından yapılan açıklamayı da 03.12.2020 tarihinde okuduğum şunu yazmışlar; Ürününüz işlemi tamamlanarak bugün kargoya teslim edilecektir. Tabi mantık dışı bir şeyler döndüğü belli ürünümün sorunu ne? O ürünü kullanan benim yaşayan benim fakat siz Visual muayene ettiniz ürünü :) bende şikayetvar'a yazdım çünkü bir teknik servis varsa tecrübeli biri arayıp sorar ürünün neyi vardı tarzında bende bilgi verirdim onlarda o sorun neden olabilir diye testini yapabilir malum 2020 yılındayız deneme yanılma yolu değil de arıza analizi yapmaları gerekirken deneme yanılma ile anca bulurlardı galiba neyse.

Şikayetvar şikayetime istanaden tarafıma ulaştılar telefonla şikayetvar'a şikayet yazmışınız bu şikayeti silmezsen ürünü teslim alamazsın ürün kargoya verilmiş iadesini isteyeceğim şikayetini siliyor musun silmiyor musun tarzında tehditte bulundu, tehdit edince başlarım parasını diyorsunuz normal olarak sen yollasanda ben almam dedim.

Neyse bugünde bir özel numaradan(+9005XXXXXxxx) Teknobiyotik'den bir personel aradı sizi kim aradı kim sizi tehdit etti falan fistan bunlar yalan Fas'a fiso ses kaydı denen bir şey var call Center hizmetin varsa ses kaydı olayında vardır ben saat kaçta görüşmüşüm hangi tarih görüşmem belli olumlu yaklaştı fakat yalan vardı ortada düşününce iyi niyetli olmadığı anlaşılıyor.

Sonuç itibarıyla ben böyle bir şey yaşadım, aranızda tehdit edilip şikayetvar şikayetini silen varsa yazmasını isterim, yalnız mıyım yoksa ilk tehdit edilen ben miyim merak ettim açıkcası yoksa bu şekilde mi işlerini yürüttüler kimse ses mi çıkarmadı merak ediyorum.
Dostum ben de daha önce teknobiyotikle sorun yaşadım. Şikayet edeceğini yaz hemen sorunu çözerler. Destek ekibi çok kötü maalesef

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,156
İsim
haro
Ben de bir ürün aldım. Ürünün kutusu kutusu diye tutturdular ve ürünü geri iade almadılar. Kutu erkan kartı kutusu degil. Üzerin de resim yok bildigimiz sıradan kahverenkli sade bir kutu ve şeffaf bantla bantlamışlar bir de bana öyle bir kutu gönderdiler. Bu kutu hasar almışmışta iade alamazlarmış. Kutu yani nvdiianın kart kutusu gibi orjina bir kutu olsa neyse diyecegim. Sıradan kahverengi kargo kutusu. Hasar aldıysa içnideki ürünleri çıkar yeni kutuya koy. Dalga geçer gibi geri gönderdiler kutuyu.

Bir de kutu işini çözsem diyorlar açmışsın bakmışsın. Açıp bakmadıgım üründen nasıl cayacagım. Açtım baktım begenmedim iade ediyorum zaten. Şaka gibi frima dalga geçiyorlar insanlarla.

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor
Arctic, High Power, Dark gibi markaların ürünlerini almamak lazım o zaman. Çünkü bu markaları o adamlar getirtiriyor.
Aynen öyle, Dark'ın alınacak bir ürünü yok zaten, başka satıcılardan önereceğim, bakkaldan alışveriş yapmaya lüzum yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Ahmet Akif
Düşüneyim şimdi senin bu dediğini destekleyebilecek bi durum, teknobiyotiği hiç aramadım ürünümü göndericem cart curt kargo kodunu bile istemek için aramadım, mail attım sistem üzerinden mesaj attım attığım mesajların arasında saygı dışında cümle kurulmadı şimdi düşündümde, sonrasında farklı türlü değerlendireyim, onlar benimle görüşmek istediği için aradılar ve telefonda ses kaydımda vardır umarım onlarda saygı dışında beni tehdit ettikleri halde saygı dışına çıkmadım. galiba siz kötü niyetli yorum yaptınız yinede teşekkürler yorumunuz için.
Yok bazıları kötü yorum yapmak için gelecek bende uyarıyım dedim.

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit