Neler Yeni

Yardım Teknobiyotik firmasını thh ye vericem nasıl ilerlemeliyim

jımalya

80+ Bronze
banada mailden işlemcim çalışıyormuş gibi görsel attı adamın teki dedim ben çalıştığını kanıtlayın dedim seri numarasıyla atın dedım yalandan ,iki foto attıalr kesip attılar olayı
adreslerine gidebilme sansin varsa gidip yuz yuze halletmeye calisman en iyisi cunku telefondan afedersin insani seylerine takmiyorlar

Can...

80+ Platinum

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,430
İsim
Deniz Bey
nasıl yani senin gönderdiğin işlemciyi geri mi göndermişler,?

İlk baharda vatandan 5600 almıştım 1 kaç ay sonra durduk yere işlemci bozuldu yanında ramler de bozuldu neden bilmiyorum,

vatana götürdüm işlemciyi dedim görüntü gelmez oldu aldılar gönderdiler merkeze incelediler iade değişim raporu çıkmış vatan sıfır kapalı kutuyu mağaza dan teslim etti 1 hafta için sorun halloldu,

amd bi sorun olduğunda direkt değişim yapıyormuş zaten , neden seni uğraştırdı bunlar anlamadım

En İyi Cevap
3
hocam işlemcinin tamirli olma ihtimali varmı götürdüğüm bilgisayarcı bu işlemci tamirli de demişti
Garantiden gelen ürünü sıfır gibi satıyor olabilirler. Ama bu da yasak değil bunu belirtmeden satamazlar.

Can...

80+ Platinum

İlk baharda vatandan 5600 almıştım 1 kaç ay sonra durduk yere işlemci bozuldu yanında ramler de bozuldu neden bilmiyorum,

vatana götürdüm işlemciyi dedim görüntü gelmez oldu aldılar gönderdiler merkeze incelediler iade değişim raporu çıkmış vatan sıfır kapalı kutuyu mağaza dan teslim etti 1 hafta için sorun halloldu,

amd bi sorun olduğunda direkt değişim yapıyormuş zaten , neden seni uğraştırdı bunlar anlamadım
akortek bilişim diye bir firma garanti firması
Mesaj otomatik birleştirildi:

yani amd ye gitmiyor tekno biyotik denen rezil kepaze firmanın servisi

Can...

80+ Platinum

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,451
İsim
Burak Doğan
sesli telefondan arayip sitedeki kotu yorumu silmezseniz bilgisayariniza garantide birsey olabilir geri alamazsiniz sonra dedi oc
Semt kekosu gibi ya da fidye isteyen hırsızlar gibi XD

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,363
Üyeler
150,261
Son üye
tufn7
Top Bottom