Neler Yeni

Telefon batarya degistireyim mi?

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,164
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
saç kurutma makinesi ile
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayırmak için pena gönderiyorlar zaten
Hocalarım, batarya geldi kendim değiştirdim bir sorun çıkmadı.
Fakat en son kapağın köşelerine hafif hızlı yapıştırıcı sürerken yanlışlıkla kırılmaz cama değdirdim kırılmaz cam kötü oldu, sağlık olsun deneyim oldu.
Batarya eskisine göre iyi fakat aşırı bir şey hissettirmedi bana, diğer androidi olan arkadaşlarımın ki kadar gitmiyor yine de.
bugün deniyorum bakalım kaç saat ekran süresi verecek, deneyimimi yazarım. Eğer olur da almak isteyip de bu konuyu gören olursa bilgilenmiş olur

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
362
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Yenilenmis galaxy s10 aldim, telefon cok guzel fakat sarji cok hizli bitiyor.
Iphone 8 den gectim ve neredeyse ayni hizda bitiyor sarji.
Dejiden bu bataryayi alsam ise yarar mi?
Kendim takabilir miyim?
S10' nun bataryasının iyi olmadığını söylemiştim daha önce. Ama ginede kaç saatde bittiğini vs söyleyebilirmisiniz anormalmi değilmi anlarız.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,164
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
S10' nun bataryasının iyi olmadığını söylemiştim daha önce. Ama ginede kaç saatde bittiğini vs söyleyebilirmisiniz anormalmi değilmi anlarız.
Tamamdır hocam, internete göre günlük 5-6 saat ekran süresi yazıyor ki bu benim için çok yeterli bir değer.
Fakat ben önceki batarya da 3 saat bile alamıyordum, bakalım bunda kaç olacak

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,164
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Hocam sabah şarjdan söktum sonra tekrsr uyudum ekran kapaliyken bi %8 falan orada düşmüş.
Onun dışında gün boyu kullandim 4 saate yakin ekran süresi aldim %20 şarja düşünce de tekrar taktim.
Yani tam kullanimda 5 saat ortalama veriyor sanirim.
İlk gelen bataryaya göre güzel, aşırı yoğun kullanmazsam bir günü zar zor cikarir.
Tam şarj olmasi da 1.30 saat sürüyor.
Pek tatmin etmedi ama iş görür gibi.
Dejinin 3550mah lik bir bataryasi vardi, yorumda biri 1.5 gün dayandigini soylemisti. Onu alip denemek lazim

Top Bottom