Neler Yeni

Yardım Telefon için bluetooth kulaklık önerebilir misiniz?

wake up to reality

80+ Silver
Bütçe
200
Telefon için Bluetooth kulaklık arıyorum. Kulak içi silikonlu olsun. Genel olarak dizi-film izlemek için istiyorum. Belki müzik de dinlerim.
Bütçenin üstüne çıkabilirim.
Not: Bir de Trendyol'da 40TL kuponum, Hepsiburada'da 50TL kuponum var. Bu 2 yerden önermeniz benim için daha iyi olur.

Son düzenleme:

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Trendyol'da var ikisi de.

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Hasan-KOÇ
Hocam üstüne 100-150 daha ekleyin xiaomi airdots basic 2 tws var önerim bu yönden

wake up to reality

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Trendyol'da var ikisi de.
Hocam omthing markasını ilk defa duyuyorum. İyi midir? Bir de Trendyol'da satılan orijinal midir? Xiaomi'nin airdots kulaklığının çok fazla çakması var mesela. Bu durum omthing kulaklıkta da var mıdır?

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Hocam omthing markasını ilk defa duyuyorum. İyi midir? Bir de Trendyol'da satılan orijinal midir? Xiaomi'nin airdots kulaklığının çok fazla çakması var mesela. Bu durum omthing kulaklıkta da var mıdır?
Omthing, Xiaomi'nin partner markalarından biri. Bir diğer partner marka olan 1More'un yan markası gibi bir şey. Kısaca evet fiyatına göre iyidir.
Çakma çıkma riski her zaman var, yorumları okumak gerek.

wake up to reality

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Omthing, Xiaomi'nin partner markalarından biri. Bir diğer partner marka olan 1More'un yan markası gibi bir şey. Kısaca evet fiyatına göre iyidir.
Çakma çıkma riski her zaman var, yorumları okumak gerek.
Hocam Amazon'da 200TL ve Amazon'un kendisi satıyor ve direkt yarın teslim seçeneği de var. Sizce Amazon'dan alayım mı? (Trendyol'dakinin çakma çıkmasından korkuyorum) Bir de 200TL'ye omthing değer mi daha iyisi var mı bu fiyata?

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Hocam Amazon'da 200TL ve Amazon'un kendisi satıyor ve direkt yarın teslim seçeneği de var. Sizce Amazon'dan alayım mı? (Trendyol'dakinin çakma çıkmasından korkuyorum) Bir de 200TL'ye omthing değer mi daha iyisi var mı bu fiyata?
Belki daha iyisi vardır son zamanlarda bluetooth'lara hiç bakmadım. İncelemelerini izleyin, aklınıza yatarsa alınabilir bir model. Fiyatı fazla yükselmemiş, dolar bu kadar artmadan önce de 200 civarında satılıyordu. Evet satıcı Amazon.com.tr en güvenli alışveriş olur, kulağınıza uymazsa ya da bozuk çıkarsa falan direkt iade şansınız olur.

wake up to reality

80+ Silver
Belki daha iyisi vardır son zamanlarda bluetooth'lara hiç bakmadım. İncelemelerini izleyin, aklınıza yatarsa alınabilir bir model. Fiyatı fazla yükselmemiş, dolar bu kadar artmadan önce de 200 civarında satılıyordu. Evet satıcı Amazon.com.tr en güvenli alışveriş olur, kulağınıza uymazsa ya da bozuk çıkarsa falan direkt iade şansınız olur.
Migrostan Xiaomi Airdots bulursam alınır mı sizce? Önceden kullanmıştım ve hoşuma gitmişti.

wake up to reality

80+ Silver
Olabilir tabii, migros çakma satmaz diye düşünüyorum.
Hocam omthing trendyol'daki yorumlara baktım 189TL'ye satan satıcıya kötü yorum yok, orijinal yazmış bazıları. Trendyol'dan omthing almaya karar verdim. 150TL'ye gelmiş oluyor kuponla. Tek merak ettiğim youtubede videosunu izledim ve basslar falan iyi denmiş. Bu bass falan dizi film izlerken rahatsız etmez değil mi beni?

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Hocam omthing trendyol'daki yorumlara baktım 189TL'ye satan satıcıya kötü yorum yok, orijinal yazmış bazıları. Trendyol'dan omthing almaya karar verdim. 150TL'ye gelmiş oluyor kuponla. Tek merak ettiğim youtubede videosunu izledim ve basslar falan iyi denmiş. Bu bass falan dizi film izlerken rahatsız etmez değil mi beni?
Rahatsız edeceğini sanmıyorum, dizi-filmlerde sesler genelde bas-midbas-mid frekanslarında toplanır. Bu alanlarda başarılı olması aksine aldığınız keyfi artırır. Denemeden konuşuyorum tabii.

Top Bottom