Neler Yeni

Telefon ısınma sonucu sanırım patladı

Hikoreis

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,905
İsim
Onur Ğ
İphone 6'ya sahibim ve 2 gündür şarjda olmasa bile inanılmaz ısınıyordu. Oyunda oynamıyorum yani normal instagramda geziyordum whatsapp'ta mesajlaşıyordum falan.
İşte dün gene instagramda gezerken telefon ısınmıştı ve şarjda değildi. Şarj %20'deyken bir anda telefon kapandı ve yanık kokusu aldım ve baya yoğundu bu koku telefonu hemen uzaklaştırdım soğuyunca telefon şarja taktım çalışıyormu diye şarj olmadı ve herhangi bir tepki vermedi. Acaba bataryasımı yandı yoksa anakartımı?
Yardımcı olursanız sevinirim.

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Batarya yansaydı şuan telefon diye bir şey olmazdı. Başka bir şeydir.

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Geçmiş olsun, pahalıya patlamaz umarım.

Hikoreis

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,905
İsim
Onur Ğ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

hamzacolk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Hamza Çolak
Instagram
hamzacolk
İphone 6'ya sahibim ve 2 gündür şarjda olmasa bile inanılmaz ısınıyordu. Oyunda oynamıyorum yani normal instagramda geziyordum whatsapp'ta mesajlaşıyordum falan.
İşte dün gene instagramda gezerken telefon ısınmıştı ve şarjda değildi. Şarj %20'deyken bir anda telefon kapandı ve yanık kokusu aldım ve baya yoğundu bu koku telefonu hemen uzaklaştırdım soğuyunca telefon şarja taktım çalışıyormu diye şarj olmadı ve herhangi bir tepki vermedi. Acaba bataryasımı yandı yoksa anakartımı?
Yardımcı olursanız sevinirim.
Ah iphone ahh.. bende şu an iphone 7 den yazıyorum ve telefon epey sıcak

Hikoreis

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,905
İsim
Onur Ğ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ah iphone ahh.. bende şu an iphone 7 den yazıyorum ve telefon epey sıcak
Daha yeni bakımını yaptırmıştım bende bataryasını fln değişmiştim iyi ölmedim patlasaydı su an ya hastanede yada toprağın altında olurdum.

Eray Yılmaz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Eray Yılmaz
İşte bu yüzden android (!)
Geçmiş olsun hocam

hamzacolk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Hamza Çolak
Instagram
hamzacolk
Daha yeni bakımını yaptırmıştım bende bataryasını fln değişmiştim iyi ölmedim patlasaydı su an ya hastanede yada toprağın altında olurdum.
Çok dikkat etmek lazım bataryanın patlayacağını sanmıyorum ama, öyle olsa önce şişerdi arka kısımdan belli olurdu yani muhtemelen değiştirdiğiniz batarya yüzünden takılan parça sorunludur kime yaptırdıysanız ona gidin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende 5s vardı batarya bitik pil yarım saat gidiyo. bi ısınıyo elimi kıp kırmızı yapıyodu
Ne güzel işte evde kaloriferi kapat telefonla oyna :)

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
çok dikkat et bence apple servisini arayın ve bilgi alın garantisi olmasa da can güvenliğiniz söz konusu :')

Hikoreis

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,905
İsim
Onur Ğ
çok dikkat et bence apple servisini arayın ve bilgi alın garantisi olmasa da can güvenliğiniz söz konusu :')
Yaptırdığım kişiye götürcem yüksek ihtimal anakartı fln yandı gg'de genede baktırıyım simini çıkartırım en azından bitikse.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,955
Üyeler
142,058
Son üye
x4katsuk1
Top Bottom