Neler Yeni

Telefon önerisi çok kararsızım

realizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre Sosyal
Arkadaşlar merhabalar bu iki cihaz arasında kaldım 2.el alacağım bu cihazlar ise birisi iphone 12 diğeri 13 mini, 13 mininin ekranından çok şüpheliyim acaba olur mu alışabilir miyim diye çünkü şuan 6.7 inçlik bir telefon kullanıyorum ama büyük ekranlardan, telefonlardan epeyce sıkıldım 6.1 inç olan iphone 12 elime baya güzel oturmuştu ondan daha küçük nasıl olur bilmiyorum sizce sırf özellik bakımından 13 mini almalıyım uzun ömürlü kullanmak için.

NOT : Arkadaşlar lütfen onları alacağına S22 al S23 al demeyin android kullanmak istemiyorum sıkıldım çünkü.

R9XTX

80+
Arkadaşlar merhabalar bu iki cihaz arasında kaldım 2.el alacağım bu cihazlar ise birisi iphone 12 diğeri 13 mini, 13 mininin ekranından çok şüpheliyim acaba olur mu alışabilir miyim diye çünkü şuan 6.7 inçlik bir telefon kullanıyorum ama büyük ekranlardan, telefonlardan epeyce sıkıldım 6.1 inç olan iphone 12 elime baya güzel oturmuştu ondan daha küçük nasıl olur bilmiyorum sizce sırf özellik bakımından 13 mini almalıyım uzun ömürlü kullanmak için.

NOT : Arkadaşlar lütfen onları alacağına S22 al S23 al demeyin android kullanmak istemiyorum sıkıldım çünkü.
Şuanki cihazın nedir?apple tavsiye etmem.

Makca42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Mehmet Akca
Merhaba dostum. Uzun zamandır 12 mini kullanıyorum. İlk başlarda ekran sana ufak gelebilir ama sonra alışıyorsun ve ne kadar ideal bir telefon olduğunu anlıyorsun. 5.4 inç aslında küçük bir ekran değil. 13 mini daha doğru bir tercih olur

şahin doğan

80+ Platinum
13 Mini daha mantıklı bir tercih olur. 12 mini'de batarya kötüydü ama 13 mini'de batarya kötü değil. Ekran boyutu zamanla alışılacak bir durum. Elinde çok çok büyük değilse mini cihaz zamanla daha da hoşuna gidecektir.

donanimci98

80+ Bronze
12 yerine 13 mini almak daha mantıklı. 12 mini var bende. ekran boyutu iyi ama pil bir tık az gidiyor. 13 minide o sorun da çözüldü. 12 ile 13 mini şarjları benzer süre gidiyor.

Top Bottom