Neler Yeni

Yardım telefonum açılış logosunda takılı kaldı ve daha sonrasında hiç tepki alamadım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Şan Özşaho
Telefonum açılış ekranındaki logoda takılı kaldı bende şarjı bitsin diye bir köşeye bıraktım ve bir sonraki gün telefonumu kontrol ettiğimde telefonum kapanmıştı dedim herhalde şarjı bitti çünkü logo ekranı dönüp duruyordu ekranda, bende telefonu şarja taktım ama telefondan tık yok, şarj olduğuna dair hiçbir işaret yoktu bende bekliyeyim dedim belki pil tam boşalmıştır o nedenle böyledir dedim ve saatlerce şarjda bıraktım ama yok telefon hiçbir şekilde tepki vermiyor. İnternette recovery mod'u açıp sistemi yeniden başaltmam gerektiğini bazen telefonun uyku moduna girebildiğini yazmışlar ama recovery mod için gerekli tuş kombinasyonlarını denedim ancak telefon ölü gibi yatıyor hiç bir tepki vermiyor. Daha önce recovery mod'u açtığımdan dolayı doğru kombinasyon tuşlamasını yaptığıma da eminim. Telefon samsung galaxy s7 içerisindeki fotoğraf ve videoları kurtarabilmek için bile olsa çalıştırmak istiyorum. Bilgisi olan yardımcı olabilecek var mı acaba ?

Top Bottom