Neler Yeni

Yardım Telefonum suya düştü

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,429
İsim
ismail
Denize düştü hocam maalesef
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kapalı şuanda hocam geç kaldım onun farkındayım şuandan itibaren işe yaramaz yüksek ihtimalle
Sağlık olsun. Oksitlenme durumuna bağlı. Belki ölmemiştir telefon. Kapalı tut pirince yatır beklet 24 saat

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Eren Çamok

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
Ömer
Umarım hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnşallah hocam eğer telefon ölmüşse kullanacak bir telefonumda yok o sıkıntı
Bilirim geçen ay benzer bir sıkıntıyı yaşamıştım telefonsuzluk zor bilgileri kaybetme durumu çok kötü. Zaman kaybetmeden en yakın marketten 2 kilo pirinç al telefonu içine sok bırak kalsın gece boyu.

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
830
İsim
icardi
Pirinç hiç bir işe yaramaz. Deniz suyu telefonun içine kaçıp soketlere falan girdiyse istersen pirinç fabrikası al o telefon yine düzelmez. Daha önce suya düşürmüştüm. İçini açtım soketler hep su dolmuş. Bi daha da hayır gelmedi telefondan. Ama su geçirmezliği yoktu

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Eren Çamok
Pirinç hiç bir işe yaramaz. Deniz suyu telefonun içine kaçıp soketlere falan girdiyse istersen pirinç fabrikası al o telefon yine düzelmez. Daha önce suya düşürmüştüm. İçini açtım soketler hep su dolmuş. Bi daha da hayır gelmedi telefondan. Ama su geçirmezliği yoktu
Telefon cebimdeydi hocam ayağım kaydı ve suya düştüm 5-6 saniye suda kaldı telefon

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Eren Çamok
Hocam ancak yeni eve gelebildim telefonu yarım saattir kullanıyorum sanki hiç suya düşmemiş gibi sorunsuz çalışıyor. Eğer bi hasarı varsa ben bunu nasıl anlayabilirim

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
830
İsim
icardi
Hocam ancak yeni eve gelebildim telefonu yarım saattir kullanıyorum sanki hiç suya düşmemiş gibi sorunsuz çalışıyor. Eğer bi hasarı varsa ben bunu nasıl anlayabilirim
telefonunda ip68 falan varsa 10 saniyeden falan bir şey olmaz. benim telefonun bataryası değiştiği için koruma bantları yoktu. ondan içine çok su kaçtı. bir de basınçlı vurmuştu su. yarım saatte kendiliğinden kapanmıştı. sende öyle bir şey olmadıysa bir şey olmaz gibi görünüyor. kaçtıysa belki uzun zamanda bir şey olur ama hemen çıktıysa olmayabilir de

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Alper Kaplan
Herkese iyi forumlar

S21 FE cihazım suya düştü şu anda çalışır vaziyette ama şarj oluyor mu bilmiyorum şuanda deneme şansım yok. Telefonu vatandan aldım ve kasko yaptırmıştım ama 1 yıl mı 2 yıl mı bilmiyorum eğer 2 yıl ise hasarı kasko karşılar mı?
Valla hocam s20 fe var bendede hep duşa tel ile giriyorum havuzada sokuyorum bir şey olmuyor ama tuzlu suya hiç sokmadım bir şey olacağını sanmıyorum bide temiz suya sokun :D

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
586
İsim
Barış Okçu
Herkese iyi forumlar

S21 FE cihazım suya düştü şu anda çalışır vaziyette ama şarj oluyor mu bilmiyorum şuanda deneme şansım yok. Telefonu vatandan aldım ve kasko yaptırmıştım ama 1 yıl mı 2 yıl mı bilmiyorum eğer 2 yıl ise hasarı kasko karşılar mı?
s21 fe ip68 setrifikalıdır hiç bir şey olmaz benim s20 fe yi kaç kez suya soktum hatırlamıyorum bile

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Eren Çamok
telefonunda ip68 falan varsa 10 saniyeden falan bir şey olmaz. benim telefonun bataryası değiştiği için koruma bantları yoktu. ondan içine çok su kaçtı. bir de basınçlı vurmuştu su. yarım saatte kendiliğinden kapanmıştı. sende öyle bir şey olmadıysa bir şey olmaz gibi görünüyor. kaçtıysa belki uzun zamanda bir şey olur ama hemen çıktıysa olmayabilir de
Valla hocam s20 fe var bendede hep duşa tel ile giriyorum havuzada sokuyorum bir şey olmuyor ama tuzlu suya hiç sokmadım bir şey olacağını sanmıyorum bide temiz suya sokun :D
s21 fe ip68 setrifikalıdır hiç bir şey olmaz benim s20 fe yi kaç kez suya soktum hatırlamıyorum bile
Hocam telefonu cebimde unutmuşum ayağım kaydı düştüm 5-6 saniyede hemen çıkardım telefonu. Şimdi sanki hiç düşmemiş gibi sorunsuz kullanıyorum

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Alper Kaplan
Hocam telefonu cebimde unutmuşum ayağım kaydı düştüm 5-6 saniyede hemen çıkardım telefonu. Şimdi sanki hiç düşmemiş gibi sorunsuz kullanıyorum
Eğer yüksekten düştüyse belki içine kaçmış olabilir ama sanmıyorum bir şey olmaz muhtemelen

Top Bottom