Neler Yeni

Telefonum Suya Düştü

-nisay

80+ Bronze
iPhone 6S 10 dakika havuzda kalmıştı bir şey olmamıştı ama zamanında tabii. iPhone 14'e bir şey olmaz 1 2 saniyeden.

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,175
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
2 ay oldu alalı hocam içini açtırmadım şu an cihazda bir sıkıntı yok
sıvı temasından oluşan bi arızayı apple garanti dışında tutuyor. Risk almak istemiyorum deseniz bile ne pirince yatırmak ne de güneşte tutmak fayda etmez su içine kaçtıysa içini açmadan suyu dışarı atamazsınız. Eğer kırık çatlak veya kasada herhangi tırnak girecek bir açıklık bulunmuyorsa yani telefonu aldığınız günden beri düşürmediyseniz mevcut sıvı bantları vs korumuştur cihazı hemen aldığınız için. yine de isterseniz 24-48 saat kadar güneş almayan bi odada bekletebilirsiniz cihazı açmadan.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,186
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Bazı arkadaşlar pirençe koy falan diyorda benim bildiğim kadarıyla o yalandı hatta telefona zarar veren etkileri bile vardı mesela içine pirinç girmesi veya zarar vermek internete vardı zaten böyle bi bilgi test etmişlerdi gidipte pirinçe yatırma yani öyle bir şey olabilir mi ya güzel güvendiğin bir telefoncu varsa içini açtır olmadı baktır bir zarar gelmiş mi anakarta yada FFPRO'ya gönder genelde gönderiyorlardı :D işini riske atma

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
Hocam hiçbir sorun olmaz. General mobile değil bu telefon iPhone 14 Pro Max.

iboo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
İbrahim Halil Akkurt
Bazı arkadaşlar pirençe koy falan diyorda benim bildiğim kadarıyla o yalandı hatta telefona zarar veren etkileri bile vardı mesela içine pirinç girmesi veya zarar vermek internete vardı zaten böyle bi bilgi test etmişlerdi gidipte pirinçe yatırma yani öyle bir şey olabilir mi ya güzel güvendiğin bir telefoncu varsa içini açtır olmadı baktır bir zarar gelmiş mi anakarta yada FFPRO'ya gönder genelde gönderiyorlardı :D işini riske atma
Gardaş yalan değil benim kıçı bozuk tuşlu telefonum lap diye suya düştü pirince yatırdım 1 gün cillop gibi olmuştu heh

Top Bottom