Neler Yeni

Yardım TELEFONUM VE ŞARJ ALETİM ORJİNALMİ ?

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar selamlar

yaklaşık dün teslim aldığım cihazdan işkillendim ve detaylıca telefona baktım

1. fark ettiğim detay şarj cihazının orjinaline göre aşırı hafif olması ve baskı/ basım hatası +++ yazılarının çok kabarık düzensiz yazılması iyice içime kurt düşürdü
fakat telefonda bir şey anlamadım seri no imei sorgulama yaptığımda şu ekran ile karşılaşıyorum
Tebrikler! Satın aldığınız telefonun resmi uluslararası sürüm olduğundan emin olabilirsiniz.
seri no ile sorguladığımda ise
Xiaomi'yi seçtiğiniz için teşekkür ederiz!
Ancak, satın aldığınız cihaz resmi bir global sürüm değildir ve kullanıcı deneyimi etkilenebilir. Bir dahaki sefere, lütfen cihazın resmi olarak yetkilendirilmiş kanallardan resmi global sürümünü satın alın.

yani benim ürünümün sadece şarj aleti fake olabilirmi ?
telefonum orjinalmi değilmi pek anlayamadım telefonu iade talebi oluşturdum ve 6.11.2023 de iade için kargoya teslim edicem sizden ricam ben bu telefonun orjinal olup olmadığını nasıl anlarım
imei sorgulama yaptığımda orjinal diyor Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
seri no yazdığımda başka diyor ekran görüntüleri bu şekilde
Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

EK BİR BİLGİ TELEFONUM BEYAZ
Telefonun büyük ihtimalle ithalat garantili. Yani resmi satıcı değil sıradan bir satıcıdan aldın ve kayıt işlerini onlar halletti. Telefonun orijinalliğinde sorun olacağını sanmıyorum. Eğer dediğim gibi bir cihazsa resmi üründen daha ucuza almış olmalısın. Bu dediklerim geçerli değilse iade etmen daha iyi olur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
910,261
Üyeler
141,272
Son üye
Feveran66