Neler Yeni

Telefonumun ömrü doldu mu?

noyan123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
noyanz12
Samsung un j ve a serisi telefonları alınmaz kuzenim 4 senedir s7 edge kullanıyor hala yağ gibi akıyor telefon.
A serisinin bazıları ve aynı şekil J bazıları çok kalitelidir genelleme yapmak şaçma olur ona bakarsan s8 telefonum 5 ay sonra anakartı yandı. S serisi çöp demem saçma olur. Yeni çıktığında a50 aldım akıyor telefon hala canavar gibi kardeşime verdiğim için sonrasında s10 aldım gayet memnunum. S8 çektiğimi çekmedim. S10 da

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,601
İsim
Enes Koç
Takılmıyor zaten. Yağ gibi :) kendim kullanıyorum
Kanka bende kullandım nasıl takılmıyor yapma gözünü seviyim savaş anında bi takılıyordu kırıcaktım 2 ay içinde sattım s8 aldım onuda 1 seneye sattım şuan mi 8 kullanıyorum canavar gibi tek sorunu pil yakında mi 10 a geçme düşüncem var.

weiwuer

80+ Bronze
Apple kullanıcı kulübünün kurucusuymuş ama 2 yıldır j5 kullanıyor.

weiwuer

80+ Bronze
Buna mı takıldın
F
Olm adam sahip olmadığı telefonun kullanıcı kulübünü açmış niye takılmıyım?
nasıl bir tarikata düştük lan biz? Aman aman aman nereye geldim böyle daha demin evdeydim.

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,645
İsim
-
Olm adam sahip olmadığı telefonun kullanıcı kulübünü açmış niye takılmıyım?
nasıl bir tarikata düştük lan biz? Aman aman aman nereye geldim böyle daha demin evdeydim.
Apple sadece telefon üretiyor ha?

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Efe Kıcır
Bir telefonun ömrü zaten Max 4-5 senedir. Ondan sonra sorunlarından uğraşılmaz hale gelir zaten. Değiştirmekte fayda var. Batarya ile felan uğraşma, Samsung dan alacaksan batarya al onun dışındaki neredeyse %99 heryerde yan sanayi batarya satılıyor.

Top Bottom