Neler Yeni

Telefonumun ömrü doldu mu?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,493
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Müebbet mi?

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,243
İsim
Fatih
Merhabalar yaklaşık 4-5 yıl önce j5 2015 model telefon aldık anneme. Sonra o biraz kullandı ve yeni telefon aldı. Yaklaşık 1.5-2 yıldır o telefonu ben kullanıyorum. Artık gerçekten çok kötüleşmeye başladı. Şarjı %10’lara düştüğünde sapıtıyor bana dokundurtmuyor kendi dokunuyor sürekli. Şu sıralar en sık olan şey ana ekranda donuyor bir şey yapamıyorum kapatıp açmam gerekiyor telefonu. Annemi arayacağım mesela arayamıyorum onun yüzünden. Kasıyor çoğu yerde.
o zamanın bile orta seviye telefonlarından ve aradan 5 yıl gibi bir süre geçmiş. Değiştirmen gerekli o telefon emekliye ayrılmalı

Toukhan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,465
İsim
Batuhan
Steam
TouKhan
Discord
TouKhan#0471
Reddit
u/akszforreal
Bruh
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhabalar yaklaşık 4-5 yıl önce j5 2015 model telefon aldık anneme. Sonra o biraz kullandı ve yeni telefon aldı. Yaklaşık 1.5-2 yıldır o telefonu ben kullanıyorum. Artık gerçekten çok kötüleşmeye başladı. Şarjı %10’lara düştüğünde sapıtıyor bana dokundurtmuyor kendi dokunuyor sürekli. Şu sıralar en sık olan şey ana ekranda donuyor bir şey yapamıyorum kapatıp açmam gerekiyor telefonu. Annemi arayacağım mesela arayamıyorum onun yüzünden. Kasıyor çoğu yerde.
Aynısı bana oldu (Huawei P8 Lite 2015) Telefonu açıp kapatmaktan dolayı açma kapama tuşu içine kaçınca dedim artık tamam ve değiştirdim. Yine 5. yılını doldurdu

Top Bottom