Neler Yeni

Telefonun arkasındaki etiket

yusufjur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yusuf
Yeni telefon aldım arkasında telefonun adı vb yazıyor ve "to keep your consumer rights, please keep this label intact" yazıyor. Bu eğer ben etiketi çıkartırsam Garanti dışımı kalacak demek ?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Tuğan Erkan
Telefonun modeli mi 9t olarak görünüyor diye bi kaç tane inceleme videolarına baktım ama dediğin gibi bi etiket göremedim hiç birinde

yusufjur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu şekil
5e80d25de53b1c3e92ba0e8da0a7291a.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Furkan Kurtkafa
Telefonu TR garantili mi aldınız ? Sıkıntı olmazsa nereden aldığınızı paylaşabilir misiniz ?

Tolga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Tolga Akgün
Yeni telefon aldım arkasında telefonun adı vb yazıyor ve "to keep your consumer rights, please keep this label intact" yazıyor. Bu eğer ben etiketi çıkartırsam Garanti dışımı kalacak demek ?

karaladığın yerin altında
"Tüketici haklarınızı korumak için lütfen bu etiketi olduğu gibi bırakın"
Galiba 15 gün içinde iade süreci olduğu için var bu etiket eğer kılıf kullanacağım diyorsanız sökmeyin
sökmek istiyorsanız da atmayın kutusunun içinde kalsın garantisini etkileyeceğini sanmıyorum eğer garantiye yollarsanız kutudan çıkarıp etiketi tekrar yapıştırabilirsiniz

yusufjur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tamam sökmüyorum :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Tolga KAYACAN
''İMEİ'' serial verilerinin garantiye gönderilme esnasında gerekli olduğundan artık üreticiler bunu telefon arka pil kapağına yapıştırma gereği duymakta. Fakat bazı kullanıcılar bu etiketi oradan sökmüyor, gün geçtikçe arka pil kapağında oluşan kılcal çizikler etiket söküldüğünde ortaya daha pis bir görüntü oluşturmakta.

En kötüsünü düşünürsek ''İMEİ'' serial numaranızında başka cihazlara kopyalanması söz konusu bence söküp atın.

Top Bottom