Neler Yeni

Televizyonum VA mı Ips mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,199
İsim
Murat Orhan
Merhaba arkadaşlar elimde vestel üretimi techwood bir televizyon var ve fabrikadan 3 farklı karma panel ile çıkıyor. Bu panellerin ikisi VA biri IPS ben nasil bakacsgimi bilmedigim icin fotoğrafıni bırakıyorum. BU va mı ips mı?
20231119_142252.jpg

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,114
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
bunlardadamı IPS ve VA var bunlara direk LED falan demiyorlar mı ?

an0maLYYY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Çağatay Yılmaz

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Merhaba arkadaşlar elimde vestel üretimi techwood bir televizyon var ve fabrikadan 3 farklı karma panel ile çıkıyor. Bu panellerin ikisi VA biri IPS ben nasil bakacsgimi bilmedigim icin fotoğrafıni bırakıyorum. BU va mı ips mı?Alıntıyı görüntüle
Televizyonun ekranına yavaşça dokun beyaz yuvarlaklar oluyorsa va paneldir
Mesaj otomatik birleştirildi:

bunlardadamı IPS ve VA var bunlara direk LED falan demiyorlar mı?
Yok kanka bundada monitörler gibi ama tn panel yok sadece ıps va

burakdiA

80+
İnternette D-led ekran yapısına sahip olduğu yazıyor. Kontrast oranı yüksek. Yüksek ihtimal çoğu televizyonda olduğu gibi Va panel yapısı var. Ama Tv'lerde karışık panel tipleri de kullanılabiliyormuş. Bu modelde hem Va gibi kontrast oranları iyi hem de İps gibi renkler iyi. Melez bir model :D

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
Metehan
Ekrana parmaklarınızla hafifçe vurduğunuzda ekranda ışık patlaması oluyorsa VA paneldir.

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
İnternette D-led ekran yapısına sahip olduğu yazıyor. Kontrast oranı yüksek. Yüksek ihtimal çoğu televizyonda olduğu gibi Va panel yapısı var. Ama Tv'lerde karışık panel tipleri de kullanılabiliyormuş. Bu modelde hem Va gibi kontrast oranları iyi hem de İps gibi renkler iyi. Melez bir model :D
😂 o nasıl şey öyle sarmanla scoothis fold çiftleşmesi gibi

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,107
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Merhaba arkadaşlar elimde vestel üretimi techwood bir televizyon var ve fabrikadan 3 farklı karma panel ile çıkıyor. Bu panellerin ikisi VA biri IPS ben nasil bakacsgimi bilmedigim icin fotoğrafıni bırakıyorum. BU va mı ips mı?Alıntıyı görüntüle
Orta ve düşük segment televizyonlar genellikle va renkleri ile üretiliyor , direkt renklerinden kendin anlayabilirsin. Sanırım yüksek kontrasta sahip bir va.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,628
Üyeler
145,217
Son üye
NakoG
Top Bottom