Neler Yeni

Temeli olmayan bir insan TYT de yüksek puan alabilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet Emre Yılmazer
Soru başlıkta fakat ek olarak Temeli hiç olmayan bir insan notunu da eklemek istiyorum teşekkürler. Ve ek olarak böyle bir hedef koymak sizce mantıklı mı yoksa gerçekçilik mi göze alınmalı?
benim hic temelim yoktu calışmadımda sınava ilk 2 ay calıştım tyt-ayt sonra saldım hic bir şey hatırlamıyordum zaten calıştıgım konuları yani hic bir şey bilmeyen biri gibi girdim (lise hayatım boyunca ders calışmadım ve meslek lisesi dersler önemsenmiyor ve ayt dersleri yok) yani okulla pek alakam yoktu ve tyt girdim ve sınavda kötü yönetmeme ragmen (paragraf okumaktan sıkılıyom bazen okuyasım geliyo) ilk başlarda hic okuyasım yoktu sonra acıldım okumaya başladım ve türkceden 32 soru işaretledim sosyal 18 soru ve toplam 66 soru işaretledim(benim hedefim yüksek degil 45 net bana yetiyor polis olmam icin bu yüzden) birazcık calışmayla bence 65-70 net civarı yapılabilir temeli olan biri icin temelin yoksa sadece tyt calış

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,173
İsim
Berke
Ben haftada bir film izliyordum 2-3 saat da oyun oynuyordum. 2 saat dediğini yazın yapabilirsin ama eylülden-ekimden sonra haftalık sayısını düşür.
Tamamdır çok teşekkürler verdiğiniz tavsiyeler işime yarar o zaman hedefimi hukuk olarak güncelliyorum göreceğiz artık hedef YKS 2024. :)

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,771
İsim
Oğuz
Tamamdır çok teşekkürler verdiğiniz tavsiyeler işime yarar o zaman hedefimi hukuk olarak güncelliyorum göreceğiz artık hedef YKS 2024. :)
İnşallah hocam kazanırsınız çok zor değil.

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,173
İsim
Berke
Top Bottom