Neler Yeni

TEMU KONUSU | Soru-Cevap, Alınabilecek Ürünler - Sürekli Güncel 🔥

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,376
İsim
Krom
Düşer düşer de kaça düşer mesela? Ki benim aldığım fiyatlara nazaran fiyatlar ciddi şekilde artmış görebiliyorum. Bu verecekleri gecikme kredisi iade falan değil kupon şeklinde ve sepet yapmak gerekiyor değil mi? Yoksa 65₺ direkt sipariş oluşabiliyor mu?
65₺ bir kupon hocam sepetin üzerine indirim oluyor. Açıklamalar var ancak forum kuralları gereği paylaşamıyorum. Sürekli yeni ürünler eklemeye devam edeceğim ben, fiyatlar artana kadar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Cenk
Temudan daha hiç siparişim olmadı.2000 tl yi doldurmadığım halde ücretsiz kargo diyor.
"Ücretsiz kargo sınırlı süreli bir tekliftir, lütfen siparişinizi en kısa sürede tamamlayın." ilk siparişe özel bir avantajmıdır bu.bilen varsa sevinirim.

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
SEFA KAYA
temu da 2 paketim geldi, bi ürün hariç hepsi sıkıntısız geldi. diğer paketim de geldi mi temu kullanmamak üzere komple silecem.
cok kaliteli ürünler olduğu söylenemez 3k boşuna harcamış gibi hissediyorum :))

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,376
İsim
Krom
Temudan daha hiç siparişim olmadı.2000 tl yi doldurmadığım halde ücretsiz kargo diyor.
"Ücretsiz kargo sınırlı süreli bir tekliftir, lütfen siparişinizi en kısa sürede tamamlayın." ilk siparişe özel bir avantajmıdır bu.bilen varsa sevinirim.
Hayır hocam bende de ücretsiz. (3. Siparişimi vereceğim)

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,070
Üyeler
153,492
Son üye
Nomorepain
Top Bottom