Neler Yeni

TEMU KONUSU | Soru-Cevap, Alınabilecek Ürünler - Sürekli Güncel 🔥

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

thrtuzcu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Tahir
Hayat BİTTİ Min Sipariş Tutarı 2000 olmuş dünden beri sepeti mim 1000 yapıcam diye uğraştım durdum şimdi bir şey alamıycam
Hocam böyle saçmalık olmaz ya ucuz ürünler var ama herkes 2bin TL'ye tamamlamak zorunda değil bu yaptıkları pazarı yavaşlatır sadece kendi topuklarına sıkıyorlar.

• Beğen
Reaksiyonlar: Krom

ÖmerS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Ömer SARLUGİL

neineken

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mert Komurcuoglu
Hocam böyle saçmalık olmaz ya ucuz ürünler var ama herkes 2bin TL'ye tamamlamak zorunda değil bu yaptıkları pazarı yavaşlatır sadece kendi topuklarına sıkıyorlar.
amaclari da o zaten. Cok sacma ***** sepetler icin deli kargo paralari oduyor sirket. Ondan dolayi da fiyatlari arttiriyorlar dolayisiyla.

• Beğen
Reaksiyonlar: Krom

gunesss

80+
türkler deli gibi saldırdığı için yaptılar büyük ihtimal ile biraz durulunca paketler dağıtılınca düşürürler tahminimce

neineken

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mert Komurcuoglu
türkler deli gibi saldırdığı için yaptılar büyük ihtimal ile biraz durulunca paketler dağıtılınca düşürürler tahminimce
turklere ozel de bu paket şeyini ayarlamış olabilirler vpn'le de bakmak lazım :D

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,368
İsim
Krom
turklere ozel de bu paket şeyini ayarlamış olabilirler vpn'le de bakmak lazım :D
Diğer ülkelerde kupon sistemi devam ediyor hocam tr dışında yaşayan arkadaşlar yararlanabilir:)
Mesaj otomatik birleştirildi:

düşecek hocam sorun yok. Açıklamalar var ancak forum kuralları gereği paylaşamıyorum.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,354
İsim
Diyarhan
Bugün aldığım ürünü iade etmek istedim ilk iadeye ücretsiz kargo olması iyiydi. 2000tl ye ürün sepeti yapmakla uğraşmam silerim.

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
425
İsim
SEFA KAYA
min alışveriş 2k olmuş :) kupon olmazsa herkes 2klık alışveriş yapamaz.

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Ömer
IMG_4189.jpeg

Tahmini son teslimat gününü geçti. 65₺ kredi dediği indirim kuponu mu? Aynen o kuponu kullanabilmek için 1935₺ para harcarım zaten. Bir daha tövbe gibi ya. Daha insanların siparişi gelmeden sepet tutarını arttırmak ürünlerin artan fiyatları ne bileyim garip. 65₺ kredi işi ayrıca komik.

trifor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Emirhan
Benim kargom evime gelmeden geri iade baslatilmis :) Dolandiricilik seziyorum kredi kartimi kapatip yenisini isteyecegim

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,368
İsim
Krom
Tahmini son teslimat gününü geçti. 65₺ kredi dediği indirim kuponu mu? Aynen o kuponu kullanabilmek için 1935₺ para harcarım zaten. Bir daha tövbe gibi ya. Daha insanların siparişi gelmeden sepet tutarını arttırmak ürünlerin artan fiyatları ne bileyim garip. 65₺ kredi işi ayrıca komik.
Düşecek hocam, sorun yok :) bırakıp bırakmamak size kalmış.

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Ömer
Düşecek hocam, sorun yok :) bırakıp bırakmamak size kalmış.
Düşer düşer de kaça düşer mesela? Ki benim aldığım fiyatlara nazaran fiyatlar ciddi şekilde artmış görebiliyorum. Bu verecekleri gecikme kredisi iade falan değil kupon şeklinde ve sepet yapmak gerekiyor değil mi? Yoksa 65₺ direkt sipariş oluşabiliyor mu?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom