Neler Yeni

TEMU KONUSU | Soru-Cevap, Alınabilecek Ürünler - Sürekli Güncel 🔥

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

seyt22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Seyit savaş
Ben aileden sadece kendim indirip sipariş geçtim (8 gündür gümrükte). Beğenirsem hepimize indire indire vergisiz alacaktım tüh kampanya bittiyse 1 aylık beklemeye değmeyecek

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,368
İsim
Krom
Ben aileden sadece kendim indirip sipariş geçtim (8 gündür gümrükte). Beğenirsem hepimize indire indire vergisiz alacaktım tüh kampanya bittiyse 1 aylık beklemeye değmeyecek
1-2 hafta içinde yeni kupon ve indirim kampanyaları gelecek hocam sadece yeni üyeler için.

seyt22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Seyit savaş
1-2 hafta içinde yeni kupon ve indirim kampanyaları gelecek hocam sadece yeni üyeler için.
Inşallah müdür. Çünkü bi sepet daha yaptım 5-6binlik diğer siparişimde söyleyecektim 😁 hatta satmalık 3üncü siparişim bile olabilir. Alma sınırı 5.500tl gibi bişey gördüm uygulamada. Öyle bişey varmı biliyormusun

• Beğen
Reaksiyonlar: Krom

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,368
İsim
Krom
Inşallah müdür. Çünkü bi sepet daha yaptım 5-6binlik diğer siparişimde söyleyecektim 😁 hatta satmalık 3üncü siparişim bile olabilir. Alma sınırı 5.500tl gibi bişey gördüm uygulamada. Öyle bişey varmı biliyormusun
gelecek hocam gelecek, zaten izin olursa yeni konusunu açarım bunun hakkında ya da size özel mesajdan yollarım.

EsdeathSama

80+ Bronze
TEMU tam olarak ne oluyor burda ciddi bir alışveriş çılgınlığı veya modası var ben sanırım geri kaldım. Referanstan mı çok kazandırıyor, ürünler mi iyi, olayı nedir?

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,368
İsim
Krom
TEMU tam olarak ne oluyor burda ciddi bir alışveriş çılgınlığı veya modası var ben sanırım geri kaldım. Referanstan mı çok kazandırıyor, ürünler mi iyi, olayı nedir?
Eylül 2022 de açılmış ve anlık olarak Aliexpress'i bile geçen bir platform hocam. Aliexpress benzeri ürünler Çin vb ülkelerden gelmekte. Sipariş vermiştim geldi 30-40 parça veren arkadaşlarım da var, kaliteler iyi. Tek Temu indirimi paylaşan benim şu anda forumda, güzel ürünleri yaymaya çalışıyorum :)

ridvan k

80+ Bronze
su an kupon falan var mı ılk defa alış veriş yapacagım
millet full kupon ıle yaptığı ıcın kuponsuz koyar alıs verıs yapmak

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,368
İsim
Krom
su an kupon falan var mı ılk defa alış veriş yapacagım
millet full kupon ıle yaptığı ıcın kuponsuz koyar alıs verıs yapmak
1-2 hafta içinde gelecek gibi gözüküyor hocam yeni özellikler. Gelmezse de yapacak bir şey yok bakalım.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom