Neler Yeni

🔥İndirim Temudan yeni kullanıcılara 3000TL Kupon paketi + %30 ek indirim fırsatı!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

troken

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Fatih
Neler alınabilir liste halinde linklerini atacak biri var mı? :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,496
İsim
Diyarhan
Birkaç gün önce üye olup alışveriş yapmıştım, kupon falan vermedi. 🙁
Şimdi başka biri adına hesap açtım, %30 indirim kuponunu yazdım ve verdi. Bu kuponu kullanınca mı 3 bin liraya kadar kupon tanımlıyor?

Kesinlikle katılıyorum.
Bir de bence bu durum Türkiye’de çok uzun sürmez; ücretsiz kargo kampanyası bitince Aliexpress’teki gibi (çoğu ürün için) astarı yüzünden pahalıya gelir.
Ücretsiz kargo ve kuponlar durursa alışveriş sayısı devam edecektir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bende gamepad arıyorum hangi gamepadi aldınız?
Mechaneke G5 Pro öneririm 2 gün önce aldım. Gamesir T4 Cyclone Pro da var neredeyse aynı fiyat. Türkiye de Wraith in sattığı fantech EOS da var. Hepsi aynı klasman gamepadler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neler alınabilir liste halinde linklerini atacak biri var mı? :D
Ali express gibi kelepir ürün yok. İhtiyacın ne varsa alınır. İhtiyacın olmasasa alınacak ürün yok. Tr den %30 ucuza geliyor.

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Birol Olcaytürkan
İlk görüşüm
-ürün çeşitliliği çok az
-minimum sepet tutarı var
-Vergilendirme kısmı acayip geldi teknolojik ürün ile boxer aynı miktar vergilendirildi.
-Fiyatlar sürekli indirimli gözüküyor ama Ali ile aynı fiyat.

+Kuponlar vergiyi telafi ediyor Türkiye fiyatının altına geliyor. Bu haliyle Ali nin vergisiz fiyatlarına gelmiş oluyor.
+Tek pakette yollamalari çok iyi olmuş
+Ürün gecikirse ekstra para veriyorlar daha fazla gecikirse para iadesi biraz daha gecikirse ürün sizde kalsın parayı alın politikası iyimis.

Bunu anlamadım? Vergilendirme yurtdışı aynı yüzde değil mi? Avrupa için %20 Avrupa dışı %30.. Ürün ayrımı bildiğim kadarıyla yok.

Rotlive

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Barış Zorbek
Yav 40 ürün sipariş versek tek pakette gümrükten geçiyor mu bunun net bilgisi kimsede yok mudur? Bir de diyelim ki gümrükte kaldı o zaman napıcaz ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,496
İsim
Diyarhan
Bunu anlamadım? Vergilendirme yurtdışı aynı yüzde değil mi? Avrupa için %20 Avrupa dışı %30.. Ürün ayrımı bildiğim kadarıyla yok.
Söyle aynı sepette gamepad ve boxer vardı ikiside %49 vergi yedi. Biri elektronik diğeri don ve aynı vergi olması saçmaydı.

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Birol Olcaytürkan
Söyle aynı sepette gamepad ve boxer vardı ikiside %49 vergi yedi. Biri elektronik diğeri don ve aynı vergi olması saçmaydı.
Nerede( Hangi alışveriş sitesinde ) farklı vergi yüzdesi var da buna şaşırdınız onu anlamadım?

lemonhead

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ömer Uğur Cebeci
1719429471905.png

aldık bişiler 1200e 450 indirim yaptı vergi 383 fln 1123 iyi yine

darkapol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Engin Demir
Ben de sipariş verdim ama tek pakette 5 parçayı geçmedim. Gümrük bu siteye özel muamele yapmaz bence aynı pakette ürün sayısını arttırmak mantıklı durmuyor. Nasıl bir paketlemeleri var ki bu kadar güveniyorsunuz?

seyfx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Seyfullah
Yav 40 ürün sipariş versek tek pakette gümrükten geçiyor mu bunun net bilgisi kimsede yok mudur? Bir de diyelim ki gümrükte kaldı o zaman napıcaz ?
Fiyatına bağlı olarak geçer. Fiyatı yüksek olursa 150 euro olayını yaşayabilirsin

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom