Neler Yeni

Termal macun önerisi?

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

kırmızışarapp

80+ Silver
Ekran kartı ve işlemcimin termal macununu yenileceyeceğim ama termal macun olarak hangi marka modeli almalıyım?

Ekran kartı termal macunları ile işlemci termal macunları ayrı bir ürün mü yoksa tek ürünler ikisi içinde kullana biliyormuyuz ?
Arctic öneriyordu herkes bana.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fakat pahalı olduğu için şu ürünü önerdim. Fanda zaten macun olsuğu için kullanamadım ama yorumları iyi. Kutunun içinden her şey çıkıyor. Eski macun için temizleme aparatı falan. Güzel bir kutulaması vardı.

Artarof

80+ Bronze
Ekran kartı ve işlemcimin termal macununu yenileceyeceğim ama termal macun olarak hangi marka modeli almalıyım?

Ekran kartı termal macunları ile işlemci termal macunları ayrı bir ürün mü yoksa tek ürünler ikisi içinde kullana biliyormuyuz ?
öneririm işlemcimde kullanıyorum cooler master ml360r soğutucu ile r5 5600x 2 saatlik stres testinde max 59,6 dereceydi boşta 28-30 derecelerde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

öneririm işlemcimde kullanıyorum cooler master ml360r soğutucu ile r5 5600x 2 saatlik stres testinde max 59,6 dereceydi boşta 28-30 derecelerde.
yapılan öneriler arasında macunun termal iletkenlik seviyesi en yüksek olanı almanı öneririm

Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
ahmet burak kara
Thermal grizzly en iyi macun ama elektrik iletken olması sıkıntılı. Çipin kenarlarından taşarsa çok tatsız olur. Laptoplarda daha riskli bu durum.

Kendine güvenmeyenler için mx4 ideal. Onda da teknobiyotik harici almamak lazım. Ben daha ucuz diye başka bir yerden aldım sahte çıktı. Yine de denedim ama berbattı, diş macunu daha etkilidir muhtemelen.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,030
Üyeler
157,881
Son üye
mlihgnlalan
Top Bottom