Neler Yeni

termal macun önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Zeynep koçak
Arkadaşlar merhaba, bilgisayarım chroeme da 2 sekme açınca bile çok fazla ısınmaya ve ses çıkartmaya başladı. Termal macununu ve fan temizliği zamanı geldiğini düşünüyorum. Evde ilk defa yapıcam termal macun yenilemeyi bana öneride bulunabilir misiniz siz hangi markayı kullanıyorsunuz ve yaparken izleyebileceğim güvenilir bi video kanal varsa söyleyebilirseniz çok sevinirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
ismet karagücük

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,181
İsim
Berkecan Ergin
MX-6 kullanıyorum güzel öneririm, işlemci vs temizledikten sonra az bir miktar sık işlemci üzerine, mx-6 biraz yoğun o yüzden işlemci üstüne yaymak için bir parmağını streç film ile kapla parmağınla incecik bir katman olacak şekilde işlemci üzerine yay yeterli olacaktır. Gerçekten ince olacak ama a4 kağıdı kalınlığı gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.teknobiyotik.com/arctic-mx-6-en-yuksek-performansli-termal-macun-4gr-ar-actcp00080a.html

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Zeynep koçak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
mx6 aldım güzel performanslı tavsiye ederim

baya pahalıymıss piyasayı bilmiyom gerçi

MX-6 kullanıyorum güzel öneririm, işlemci vs temizledikten sonra az bir miktar sık işlemci üzerine, mx-6 biraz yoğun o yüzden işlemci üstüne yaymak için bir parmağını streç film ile kapla parmağınla incecik bir katman olacak şekilde işlemci üzerine yay yeterli olacaktır. Gerçekten ince olacak ama a4 kağıdı kalınlığı gibi

https://www.teknobiyotik.com/arctic-mx-6-en-yuksek-performansli-termal-macun-4gr-ar-actcp00080a.html
teşekkür ederim videodan vs izleyip yapcam artık siz nerden izleyip yaptınız pek bilmiyorm da

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
ismet karagücük

teşekkür ederim videodan vs izleyip yapcam artık siz nerden izleyip yaptınız pek bilmiyorm da
yani zor değil uygulaması video izleyip yapabilirsin daha iyi olur tabi ben kuponlarla falan almıştım 1 hafta önce

SkRaynN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Emirhan

Yakınında birinde varsa isteyebilirsin onun dışında fiyat genel olarak 300 ve üstü çoğunda

Arkadaşlar merhaba, bilgisayarım chroeme da 2 sekme açınca bile çok fazla ısınmaya ve ses çıkartmaya başladı. Termal macununu ve fan temizliği zamanı geldiğini düşünüyorum. Evde ilk defa yapıcam termal macun yenilemeyi bana öneride bulunabilir misiniz siz hangi markayı kullanıyorsunuz ve yaparken izleyebileceğim güvenilir bi video kanal varsa söyleyebilirseniz çok sevinirim
Yapması kolay zaten ama işlemcini çıkartırken dikkatli olman lazım modelini yazıpta bulabilirsin

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,181
İsim
Berkecan Ergin
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Zeynep koçak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yakınında birinde varsa isteyebilirsin onun dışında fiyat genel olarak 300 ve üstü çoğunda

Yapması kolay zaten ama işlemcini çıkartırken dikkatli olman lazım modelini yazıpta bulabilirsin
teşekkürler modelini yazdım pcnin buldum

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Zeynep koçak

Mx6 ile mx4 arasındaki fark nedir 100 TL fark var değerse alcM da mföfmfömf

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,181
İsim
Berkecan Ergin
Mx6 ile mx4 arasındaki fark nedir 100 TL fark var değerse alcM da mföfmfömf
çok fark yok tabi ikiside işini görecektir ama bütçe var ise mx6 daha iyi bir seçenek. Attığım siteden alırsın orijinal satıyorlar başın ağrımaz.

Sakin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Tolga
Dizüstüyse mx4 pek memnun kalmadım.

Top Bottom