Neler Yeni

The walking dead the telltale Alınır mı?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,292
İsim
Kerem Çavuş
Yavaş aktığı için canım ona sıkıldı hocam yoksa çok severdim twd içerikli dizi olsun oyun felan. Hikayesi dram mı? İnsanı derinden etkileyen bir hikâyesi var ise alayım diyorum.
yayıncılar sonunda ağlıyodu :D

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Fettah Özalp
epicte 20 liraydı alsaydın keşke
Şuan epicde 77 Xbox Store'de 66tl
Mesaj otomatik birleştirildi:

yayıncılar sonunda ağlıyodu :D
daha önce twd dizisi filmi hiç bir şey izlemedim ama oyunu baya keyif alarak oynadım. çok güzel oyun,fiyatına fazlasıyla değer.
Hocam kafama takılan yerde the walking dead belirli bir kadro ile kafaya oturdu. Buradaki oyuncuların hiçbiri dizi ile uyumlu değil kafam karışıyor. Ama alalım zarar gelmez

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,292
İsim
Kerem Çavuş
Şuan epicde 77 Xbox Store'de 66tl
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam kafama takılan yerde the walking dead belirli bir kadro ile kafaya oturdu. Buradaki oyuncuların hiçbiri dizi ile uyumlu değil kafam karışıyor. Ama alalım zarar gelmez
çok fazla oynamadım fakat karakterler aynı tipler farklı gibi mesela baştaki karakter rick grimes , oyunun ilerlerinde hershel vb de çıkıyor karakterler aynı sanırım

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Fettah Özalp
çok fazla oynamadım fakat karakterler aynı tipler farklı gibi mesela baştaki karakter rick grimes , oyunun ilerlerinde hershel vb de çıkıyor karakterler aynı sanırım
Oo iyiymiş hocam sevdim şimdi

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,849
İsim
İbrahim
Hocam büyük bir twd hayranı olduğum için ilgimi çekti, ama böyle oyunları oynarken zevk alamıyorum. Halı hazırda da rdr2 mafia gibi oynamadım oyunlar var. Oynarken sıkılırım gibi duruyor. Normal twd ile bir alakası varmıdır? Eğer yok ise almayacağım.
twd ile alakası pek yok
yani dizideki konuyu işlemiyor aynı evrenden farklı karakterlerin hikayelerini işliyor
gerci dizideki evrende geçiyor demek de pek doğru değil
tema olan zombi kıyameti ortak noktaları diyebiliriz

Top Bottom